Skocz do zawartości

Wyjazd Do Kanady I Powrot Po 2 Godzinach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale jestem teraz na wizie turystycznej w stanach, ale od wrzesnia bede studiowac na amerykanskim uniwersytecie i mam juz wize studencka w paszporcie, tylko ze wczesniej nie moglam na niej wjechac bo jest ona wazna na 30 dni przed rozpoczeciem roku. Jako, ze jest juz mniej niz 30 dni do rozpoczecia szkoly kupilam na jutro bilet do Montrealu, bede tam 2 i pol godziny i mam lot spowrotem do Bostonu, znaczy z przesiadka w Nowym Jorku, ale to juz bez znaczenia. Za pozno o tym pomyslalam, bo bilet juz mam, ale czy zdaza zarejestrowac moj wyjazd ze stanow jako turystka i bez problemu mnie wpuszcza jako studentke skoro bede poza granica stanow tylko okolo 3 godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys majac papierowe I-94 oddawalo sie je lecac po za USA ;) nawet na te 2-3 godziny ;)

teraz kiedy to jest elektroniczne to pozostaje to wydrukowac i oddac :) i teraz wiesz o tym ze odprawe imigracyjna masz na lotnisku w Montrealu ;) i tam dostaniesz pobyt jako juz studentka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...