Skocz do zawartości

Oczekiwanie Na Gc W Usa


Gary

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie do ilu może przyjść zielona karta do domu w środę będzie już 8 tygodni jak jestem w USA i nadal nie przyszło SSN załatwiłem w tydzień a GC dalej nie przyszło?? Chciałem już prawo jazdy zdać no ale dalej nie ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to juz najbardziej doswiadczeni urzednicy nie wiedzieli i nie mieli pomyslu jak ja namierzyc. Ale to odosobniony przypadek. Nie ma mozliwosci sledzenia koperty na stronie usps? Do 2-3 mcy raczej nie ma co panikowac, ale pozniej polecam umowienie sie na wizyte w USCIS (INFOPASS Appointment to sie chyba nazywa), maja tam te swoje rozne systemy, podglady do sledzenia przesylek, zweryfikuja poprawnosc adresow itd.(o, i nawet dali mi tam podstemplowane zaswiadczenie, ze oczekuje na karte, w razie gdyby ktos sie chcial przyczepic)

8 tyg to naprawde nic, na pewno niedlugo przyjdzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do ilu może przyjść zielona karta do domu w środę będzie już 8 tygodni jak jestem w USA i nadal nie przyszło SSN załatwiłem w tydzień a GC dalej nie przyszło?? Chciałem już prawo jazdy zdać no ale dalej nie ma??

Cześć,

Mam podobną sytuację, tylko, że ja czekam już 3 miesiące.

Tym bardziej się niecierpliwię, że moja żona i synowie dostali zielone karty na początku sierpnia czyli po ok. 6 tygodniach.

Sprawdź na stronie uscis, jaki masz stan sprawy. Dla mojego numeru sprawy, niezmiennie wyświetla się info:

On July 20, 2015, we began producing your new card for your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOExxxxxxxxx. We will mail your card to the address you gave us. If you move, go towww.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

pozdr

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...