Skocz do zawartości

Hotel W Sf


adaxo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pracowalam bardzo dlugi czas na recepcji i zazwyczaj jak pojawial sie gosc z bookingu, expedii czy innych i jakims cudem nie bylo rezerwacji wprowadzonej do systemu to wina zawsze spadala na portal przez ktorego ktos rezerwowal. Prawda jest taka, ze emaile zawsze przychodzily, tylko na recepcji bardzo czesto jest tyle do zrobienia, ze jakims cudem moze czasem jakas rezerwacja umknac, a przeciez nikt nie bedzie sie tlumaczyl, ze recepcjonistka zawalila, wiec idzie na portal :DDD

Taki sekret Ci zdradzilam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie to przydarzyło w LA pół godziny temu. Nie mieli rezerwacji w systemie. Na szczęście znaleźli mnie w systemie firmy bookujacej (miałem maila z potwierdzeniem) chociaż rezerwacja była przez priceline. Na szczęście były jeszcze pokoje. Kiedyś musiałem płacić jeszcze raz i wyciągać potem kasę z powrotem od hotels.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarezerwowane 5 hoteli przez booking. Dwa już sobie potrąciły kasę (którą ewentualnie zwrócą, gdybym zrezygnowała), a do trzech pozostałych wyślę maila z informacją, kiedy mają się nas spodziewać ;) Więc mam nadzieję, że będą mnie mieli w systemie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarezerwowane 5 hoteli przez booking. Dwa już sobie potrąciły kasę (którą ewentualnie zwrócą, gdybym zrezygnowała), a do trzech pozostałych wyślę maila z informacją, kiedy mają się nas spodziewać ;) Więc mam nadzieję, że będą mnie mieli w systemie :P

Pobranie kasy nic nie oznacza. Ja mam wszystkie hotele opłacone w całości na trasie podróży i jak widać w jednym nie pomogło. Proponuję sprawdzić we wszystkich pięciu. Ja od dzisiaj będę dzwonił sprawdzić rezerwację... Przynajmniej w miejscach, gdzie jest ryzyko, że może nie być pokoju lub ceny są wysokie. Mam kilka siwych włosów więcej, bo jak pomyślałem, że będę musiał płacić cenę rynkową (ponad $200) to mi krew odplynela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym z hoteli już korespondowałam, więc na nas czekają ;)

Z resztą też się skontaktuję.

Dzięki za wskazówkę :)

PS. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z rezerwacją przez booking. Co prawda nie rezerwowałam hoteli w USA, ale w Europie. Zobaczymy, czy kontynent/kraj ma znaczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robilismy juz kilka rezerwacji przez booking.com w stanach i nigdy problemu nie bylo :) Chyba mamy szczescie :))

MI to się zdarzyło pierwszy raz od ponad 8-miu lat ale jak teraz sobie myślę to wertowano przy mnie sokoroszyty kilka razy w ten sam sposób, kiedy próbują znaleźć coś czego nie ma komputerze. Generalnie na ilość wizyt w hotelach, w moim przypadku to bardzo mały procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...