Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, czy data złożenia wniosku (początek lub koniec października) ma jakikolwiek wpływ na losowanie? Kolega mi pisze, że osoby które złożyły podania pod koniec tego miesiąca mają niskie szanse na wylosowanie, niż te które złożyły na początku. Czy to prawda?

Spytaj sie czy go na pewno rozumie slowo loteria... Mowiac szczerze to rece opadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy data złożenia wniosku (początek lub koniec października) ma jakikolwiek wpływ na losowanie? Kolega mi pisze, że osoby które złożyły podania pod koniec tego miesiąca mają niskie szanse na wylosowanie, niż te które złożyły na początku. Czy to prawda?

nie!!!

my złożyliśmy w ostatni dzień i się udało.to loteria więc każdy ma szanse niezależnie od daty złożenia wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy data złożenia wniosku (początek lub koniec października) ma jakikolwiek wpływ na losowanie? Kolega mi pisze, że osoby które złożyły podania pod koniec tego miesiąca mają niskie szanse na wylosowanie, niż te które złożyły na początku. Czy to prawda?

Kolega nie ma pojęcia o czym pisze, albo chce Cię zniechęcić do wysyłania zgłosznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...