Skocz do zawartości

Nowy Jork, Nocleg Ok. 7 Nocy - Grudzień, Proszę O Pomoc


mobajl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :rolleyes:

Wybieram się na początku grudnia do nowego Jorku (ok. 7 nocy), i szukam noclegu, hotele z booking.com mnie trochę przerażają zarówno pod względem ceny jak i standardu (pokój 2x2 bez okna z robakami).

Co mnie interesuje? Mianowicie:
1) Chciałbym, żeby pokój był jednoosobowy (łazienka może być wspólna), i był stosunkowo tani ok. 50$ per night.
2) Lokalizacja: niekoniecznie Manhattan (chociaż fajnie by było), może być cokolwiek innego (byle nie Bronx) ALE z dobrym dojazdem na Manhattan (<30 minut), i żeby okolica była BEZPIECZNA
3) standard może być kiepski - wiem, że w tej cenie nie moża oczekiwać luksusów, ale fajnie jakby ktoś już był w tym hotelu/hostelu i mógł mi go polecić.

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi :)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Wy na to żebym dojeżdzał zwiedzać Nowy Jork z New Jersey? Czytałem, że busy jadą podobno jakieś 20 minut i odjeżdżają Co jakieś 2-3 minuty? Ktoś mi może potwierdzić to info? Do której jeżdżą te busy? Ma ktoś do polecania jakies stosunkowo tanie i dobre hotele w NJ, blisko przystnaku z busami do NYC?

Znalazlem w NYC hotel Chelsa International Hostel za 100$ w dzielnicy Chesla z podatkami. Wydaje sie spoko i pokoj jednoosobowy Private single ensuite.

Prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...