Skocz do zawartości

Zgłoszenie Do Dv2017


Majkel01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam kilka pytań do osób które wypełniały już wniosek o udział w loterii wizowej:

1.Cz Wniosek wypełniamy bez polskich znaków ?

2.Wniosek ma być wypełniony dużymi literami czy normalnie np. Kraj: Polska

3.Przy kraju pochodzenia wpisujemy Poland czy wszystko w języku polskim?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:

DV-2017 Program: Online Registration

DV 2017 Program: Online registration for the DV 2017 Program begins on Thursday, October 1, 2015 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Tuesday, November 3, 2015 at 12:00 noon, Eastern Standard Time (EST) (GMT-4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly wniosek wypelnia sie bez polskich znakow i tak jak jest podane w paszporcie. Jedynie polskie znaki uzywa sie tam gdzie trzeba napisac imie i nazwisko w jezyku ojczystym.

Absolutnie nie. Caly wniosek nalezy wypelnic bez polskich liter typu: ąęół. W paszporcie masz polskie znaki.

Wniosek z polskimi znakami moze zostac zdyskwalifikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly wniosek wypelnia sie bez polskich znakow i tak jak jest podane w paszporcie. Jedynie polskie znaki uzywa sie tam gdzie trzeba napisac imie i nazwisko w jezyku ojczystym.

Nigdy nie wpisywalem z PL znakami w zadnym wniosku do jakichkolwiek dokumentow poza krajem.

Troche dziwia mnie te pytania, ale jeszcze bardziej odpowiedzi - jak ta powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Caly wniosek nalezy wypelnic bez polskich liter typu: ąęół. W paszporcie masz polskie znaki.

Wniosek z polskimi znakami moze zostac zdyskwalifikowany.

A co ja napisalem? Ze wypelnia bez polskich znakow, a w sesie "tak jak w paszporcie" to chodzilo mi o to ze jak masz tam dwa imiona podane to i dwa imiona musza byc we wziosku.

A tak pozatym to i tak polskie znaki nie dzialaja, jedynie w wyznaczonym miejscu do tego.

@up Akurat w loterii wizowej a przynajmniej w nastepnym wniosku po wylosowaniu jest pole gdzie sie imie i nazwisko wpisuje z polskimi znakmi ;)

http://travel.state.gov/content/dam/visas/DS-260%20Exemplar.pdf

Strona 6, "Full name in native alphabet" - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że cały wniosek wypełniam z włączonym CapsLockiem? I drugie pytanie czy wpisuje w miejscach gdzie jest kraj pochodzenia , kraj w którym sie urodziłem itp POLSKA czy POLAND? tak samo z województwem Małopolskie czy Małopolska , niby takie drobne pytania ale szkoda zmarnować szanse na takie głupie błędy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...