Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem


qbx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tylko u mnie w tych iksach jest data urodzin dlatego ja pytam. to widac zle odczytalem swoj numer

zielonywkarty, wszyscy przecież piszemy te "iksy" lub gwiazdki żeby nie podawać naszego pełnego numeru. My mamy 69xx czyli prawie 7 tysięcy, tam nie ma żadnej daty urodzenia... z tego co pamiętam, to pisałeś, że masz CN 14... czyli tak faktycznie masz CN 14xxx ? Jeśli tak, to by wyjaśniało dlaczego nie dostałeś zaproszenia, tylko nie wiem, jak w trzech znakach zmieściłeś datę urodzenia?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac jedna cyfra i dzien dwie cyfry. myslalem ze wszyscy tam maja bo poza dwoma cyframi sa zera i troche ich jest za duzo na ilosc wiz 50 000. trzy zera z przodu i cyfra/liczba a potem data tylko nie wiem jak by mialobyc z miesiacami 10,11,12. :D namieszalem :D cholerny zbieg okolicznosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. nie wiem co mi sie w glowie ubzduralo.

Najważniejsze, że teraz wiesz już co i jak :) i wszystko wskazuje na to, że na styczeń możesz szykować się na rozmowę :)

Na grudzień dla Europy jest 14000, więc jeśli DS wysłałeś na początku maja, to na styczeń z pewnością będziesz się łapał :)

Nam niestety pozostało czekanie na maila... numer fajny, łapał się na październik, ale DS wysłny pod koniec czerwca, więc wszystko się poprzesuwało na nie wiadomo kiedy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już po rozmowie, która trwała jakieś 7 minut :

przysięga, odciski palców i 3 pytania:

-gdzie chcą państwo mieszkać?

-kiedy chcą państwo wylecieć?

-czy byliście kiedykolwiek w USA?

Gratuluje wizy zostały przyznane, powodzenia i miłego dnia.

powodzenia innym którzy są przed rozmową

i naprawdę zero stresu

na 8 osób z DV które przed nami miały rozmowę, wszyscy dostali wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...