Skocz do zawartości

Adres W Usa


havanagila

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No właśnie, zgadzam się z poprzednikami. Kzielu ma rację. Jeśli potem wyślą zieloną kartę na adres, który znalazłeś w google, to będzie kiepsko. Chyba lepiej już podać istniejący, normalny adres. Nieraz się zdarzało, że mimo późniejszej zmiany adresu, GC docierała na stary adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten swietny plan ma jedna slaba strone - jak jakims cudem Twoja GC wysla na ten wlasnie losowo wybrany z Google Maps adres a nie na ten ktory podasz na lotnisku to bedziesz w lekkiej dupie...

a jesli wysla mi do przypadkowego hotelu to sytuacja jest diametralnie inna?

No właśnie, zgadzam się z poprzednikami. Kzielu ma rację. Jeśli potem wyślą zieloną kartę na adres, który znalazłeś w google, to będzie kiepsko. Chyba lepiej już podać istniejący, normalny adres. Nieraz się zdarzało, że mimo późniejszej zmiany adresu, GC docierała na stary adres.

to adresy z google maps nie istnieja? co ja sie dowiaduje na tym forum

Havanagila, cos mi sie wydaje ze nie nadajesz sie do amerykanskiej biurokracji... it's not for wimps.

nie jestem pewny czy wiesz co znaczy to słowo

amerykanska biurokracja nie ma tu nic do rzeczy, usiluje sie dowiedziec jaka jest roznica miedzy wpisaniem przypadkowego adresu johna smitha z los angeles, a podaniem adresu przypadkowego hotelu ktorego klientami nie jestesmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to adresy z google maps nie istnieja? co ja sie dowiaduje na tym forum

nie jestem pewny czy wiesz co znaczy to słowo

amerykanska biurokracja nie ma tu nic do rzeczy, usiluje sie dowiedziec jaka jest roznica miedzy wpisaniem przypadkowego adresu johna smitha z los angeles, a podaniem adresu przypadkowego hotelu ktorego klientami nie jestesmy

Jezu, podajesz adres hotelu, w którym się z dużym prawdopodobieństwem zatrzymasz. To minimalizuje szanse tego, że karta pójdzie do jakieś przypadkowej osoby, która może sobie ja zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli wysla mi do przypadkowego hotelu to sytuacja jest diametralnie inna?

to adresy z google maps nie istnieja? co ja sie dowiaduje na tym forum

nie jestem pewny czy wiesz co znaczy to słowo

amerykanska biurokracja nie ma tu nic do rzeczy, usiluje sie dowiedziec jaka jest roznica miedzy wpisaniem przypadkowego adresu johna smitha z los angeles, a podaniem adresu przypadkowego hotelu ktorego klientami nie jestesmy

taka roznica ze pojdziesz do hotelu wytlumaczysz systuacje i ze jakby byla jakas korespodencja do ciebie to zeby dali znac i odbierzesz. A jak wpiszesz czyjs adres to co zrobisz? A jak ten ktos zobaczy w swojej skrzynce numer SSN to bedzie wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...