Skocz do zawartości

Adres W Usa


havanagila

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Obrazajac w glupi sposób osoby starające się pomoc daleko na tym forum nie zajdziesz. Jak wiesz wszystko lepiej to przestan zawracać dupe...

faktycznie katlia bardzo mi pomógł, szczegolnie tymi postami

"nie jestem pewny czy wiesz co znaczy to słowo"

LOL, havanagila, ja zyje dluzej w USA niz ty na swiecie. Bedziesz MNIE uczyl o angielskim? Good one.

Havanagila, cos mi sie wydaje ze nie nadajesz sie do amerykanskiej biurokracji... it's not for wimps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedszkole się robi przez dwóch delikwentów na tym forum, jak widać są oni bardzo aktywni i praktycznie w każdym temacie muszą wtrącić swoje 5 groszy...

Przynajmniej my wypowiedzielismy sie w temacie a Ty nergil co wniosles swoim postem? Oprocz oczywiscie tego co zwykle czyli łodygi i liście dojrzałych roślin uprawnych po omłocie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej my wypowiedzielismy sie w temacie a Ty nergil co wniosles swoim postem? Oprocz oczywiscie tego co zwykle czyli łodygi i liście dojrzałych roślin uprawnych po omłocie. :D

jasne wy zawsze wypowiadacie się w temacie chamskimi tekstami i robicie sobie z ludzi pośmiewisko. A druga sprawa jeszcze dobrze nie napisałem a juz się wpieprzasz, czy ja pisałem do ciebie? Zaproś kobietę na randkę ( o ile ją masz) wyjdz gdzies człowieku a nie tylko siedzisz cały dzień przed kompem i swoimi durnymi tekstami chcesz pokazać jaki jesteś funny guy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne wy zawsze wypowiadacie się w temacie chamskimi tekstami i robicie sobie z ludzi pośmiewisko. A druga sprawa jeszcze dobrze nie napisałem a juz się wpieprzasz, czy ja pisałem do ciebie? Zaproś kobietę na randkę ( o ile ją masz) wyjdz gdzies człowieku a nie tylko siedzisz cały dzień przed kompem i swoimi durnymi tekstami chcesz pokazać jaki jesteś funny guy!!

Ale po co te bluzgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...