Skocz do zawartości

Ile Razy Próbowaliście?


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

za 3 razem powinni dac w gratisie:)

No dokladnie jak ktos wysyla zgloszenia od kilku ladnych lat, to juz za 4 czy 5 razem powinni tak zaprogramowac komputer aby wylosowal taka osobe, bo widac ze takiej osobie zalezy na wyjezdzie i traktuje ta loterie powaznie, a nie wysyla zgloszenie z ciekawosci z obojetnym rezultatem.

Na zagranicznych forach czytalem ze ludzie po 8-10 razy probowali i dalej bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No dokladnie jak ktos wysyla zgloszenia od kilku ladnych lat, to juz za 4 czy 5 razem powinni tak zaprogramowac komputer aby wylosowal taka osobe, bo widac ze takiej osobie zalezy na wyjezdzie i traktuje ta loterie powaznie, a nie wysyla zgloszenie z ciekawosci z obojetnym rezultatem.

Bez obrazy. Co za głupi pomysł. Wypełnienie wniosku to minuta. Moja przeglądarka pamięta nawet wpisy. Wielokrotne zgłoszenie nic nie mówi o determinacji. Prawo jazdy tez powinni wydawać za 10 próbą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie jak ktos wysyla zgloszenia od kilku ladnych lat, to juz za 4 czy 5 razem powinni tak zaprogramowac komputer aby wylosowal taka osobe, bo widac ze takiej osobie zalezy na wyjezdzie i traktuje ta loterie powaznie, a nie wysyla zgloszenie z ciekawosci z obojetnym rezultatem.

Na zagranicznych forach czytalem ze ludzie po 8-10 razy probowali i dalej bez rezultatu.

Ale rozumiesz co znaczy slowo loteria ? Chyba srednio, moim zdaniem powinni tak zaprogramowac komputer zeby tych z niskim IQ dyskwalifikowac na zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy. Co za głupi pomysł. Wypełnienie wniosku to minuta. Moja przeglądarka pamięta nawet wpisy. Wielokrotne zgłoszenie nic nie mówi o determinacji. Prawo jazdy tez powinni wydawać za 10 próbą?

A co to ma do rzeczy ze "wypelnienie wniosku to minuta", chocby nawet zajmowalo to godzine to jakie to ma znaczenie?

Wiem ze wielokrotne zgloszenie nic nie mowi o determinacji dlatego wyraznie napisalem ze powinno byc, a nie ze tak ma byc lub tak jest.

Prawo jazdy rowniez nie ma nic do rzeczy z loteria

Ale rozumiesz co znaczy slowo loteria ? Chyba srednio, moim zdaniem powinni tak zaprogramowac komputer zeby tych z niskim IQ dyskwalifikowac na zawsze...

Niewiem z czym masz problem, napisalem tylko jak wyzej powinno byc, a nie ze tak musi byc i tyle. Po prostu twierdze jak wiekszosc ludzi ze ten system loterii nie jest doskonaly. Po prostu kryteria wyboru (losowania) osob jeszcze raz napisze powinny byc zawezone tak aby wieksze szanse wyjazdu mialy osoby ktore naprawde chca, a nie wybor na chybil trafil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ze "wypelnienie wniosku to minuta", chocby nawet zajmowalo to godzine to jakie to ma znaczenie?

Wiem ze wielokrotne zgloszenie nic nie mowi o determinacji dlatego wyraznie napisalem ze powinno byc, a nie ze tak ma byc lub tak jest.

Prawo jazdy rowniez nie ma nic do rzeczy z loteria

Niewiem z czym masz problem, napisalem tylko jak wyzej powinno byc, a nie ze tak musi byc i tyle. Po prostu twierdze jak wiekszosc ludzi ze ten system loterii nie jest doskonaly. Po prostu kryteria wyboru (losowania) osob jeszcze raz napisze powinny byc zawezone tak aby wieksze szanse wyjazdu mialy osoby ktore naprawde chca, a nie wybor na chybil trafil

Moje pytanie bylo oczywiscie retoryczne ale dzieki za utwierdzenie w trafnosci mojej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kryteria wyboru (losowania) osob jeszcze raz napisze powinny byc zawezone tak aby wieksze szanse wyjazdu mialy osoby ktore naprawde chca, a nie wybor na chybil trafil

To tak jakbym to ja miala wygrac w toto lotka, bo przeciez mi zalezy bardziej niz komukolwiek innemu, ktory tez kupuje kupon. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ze "wypelnienie wniosku to minuta", chocby nawet zajmowalo to godzine to jakie to ma znaczenie?

Wiem ze wielokrotne zgloszenie nic nie mowi o determinacji dlatego wyraznie napisalem ze powinno byc, a nie ze tak ma byc lub tak jest.

Prawo jazdy rowniez nie ma nic do rzeczy z loteria?

Sorry, ale to tłumaczenie jest trochę słabej jakości, delikatnie pisząc. Wszystkie sugestie co jak powinno wyglądać to tylko Twoja opinia i wszyscy to wiemy bez Twojego wyjaśnienia, co nie zmienia faktu, że pomysł jest głupi i stoi w sprzeczności do idei loterii.

Ja na przykład uważam, że loteria powinna zniknąć, bo po lekturze tego forum widzę, że, poza pewnymi wyjątkami, wyjeżdżają obywatele, którzy do orłów intelektu nie należą. Teraz, wszyscy rozumieją, że napisałem jak powinno być a nie ze tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy. Co za głupi pomysł. Wypełnienie wniosku to minuta. Moja przeglądarka pamięta nawet wpisy. Wielokrotne zgłoszenie nic nie mówi o determinacji. Prawo jazdy tez powinni wydawać za 10 próbą?

Czlowieku to jest napisane z przymrużeniem oka, tzw zarcik przedni :) \przynajmniej z mojej strony.

Zalozylem ten temat abyscie pisali ile razy probowaliscie do skutku lub bez skutku:) wiec prosze o szybkie odpowiedzi a nie kłótnie i dziwne tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...