Skocz do zawartości

Przresluzenie Visy Po Programie Ccusa


Bmag

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z mężem planujemy skorzystać z programu ccusa work and experience. Program obejmejmuje przerwę wakacyjną, tj. Ok 3 miesiące. Pani z infolinii na moje pytanie czy po skończeniu programu moglibyśmy przedłużyć wizę i zostać w usa i co najważniejsze być tam legalnie i legalnie pracować odpoiedziala że nie ma możliwości przedłużenia wizy na dłuższy okres np 5 lat. Sama natomiast slyszlam od osób, które mają znajomych korzystających z tego programu ze niektórzy zostają w usa na stałe, bądź na dłuższy okres czasu po skończonym programie. Jak to w końcu jest? Czy ktoś został w ten sposob w stanach? Czy ludzie którzy są tam po programie są tam poprosttu nielegalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z mężem planujemy skorzystać z programu ccusa work and experience. Program obejmejmuje przerwę wakacyjną, tj. Ok 3 miesiące. Pani z infolinii na moje pytanie czy po skończeniu programu moglibyśmy przedłużyć wizę i zostać w usa i co najważniejsze być tam legalnie i legalnie pracować odpoiedziala że nie ma możliwości przedłużenia wizy na dłuższy okres np 5 lat. Sama natomiast slyszlam od osób, które mają znajomych korzystających z tego programu ze niektórzy zostają w usa na stałe, bądź na dłuższy okres czasu po skończonym programie. Jak to w końcu jest? Czy ktoś został w ten sposob w stanach? Czy ludzie którzy są tam po programie są tam poprosttu nielegalnie?

Zdecydowanie nie ma. Co inni robia to nie wiem, teoretycznie mozna zostac na studenckiej i pozniej starac sie o pracownicza ale w praktyce to jest prawie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osob bedzie cos mowic lecz przepisy mowia jasno ze pewnych spraw nie da sie zalatwic i pozostaje pobyt nielegalny ,nawet osoby co maja status turysty,studencki a pracuja to tego statusu nie maja.

tutaj masz pewne informacje na temat wizy J-1

http://j1visa.state.gov/

to teraz work i travel tak sie nazywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...