Skocz do zawartości

Wiza C1/d Źle Wypełniony Wniosek


ppppp1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam olbrzymi problem. Wypełniłem wniosek oraz zapłaciłem pieniądze jednak okazało się że ten wniosek źle wypełniłem.

Armator u którego pływam przesłał mi później materiały i okazało się że popełniłem mnóstwo błędów o to one:

-brak dokładnego kontaktu z armatorem (nie podanie adres firmy i bandery)

-zamiast zaznaczyć że to armator za mnie płaci zaznaczyłem że ja płace

-zamiast podać że jestem rekrutowany przez "crewing agency" zaznaczyłem że nie

Tak jak wcześniej napisałem pieniądze już wysłałem na ten wniosek i teraz chciałbym się dowiedzieć czy powinienem złożyć kolejny czy zostawić tak jak jest i po protu iść na rozmowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodatkowo tam gdzie właśnie jest napisane że to ja płace a nie armator za podróż były dodatkowe informacje odnośnie armatora i przez to ambasada może nie być w stanie sprawdzić że to właśnie oni mnie wysyłają. Jeśli nie otrzymam wizy nie będę mógł popłynąć w rejs :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie właśnie tak zrobiłem problem w tym że teraz wpłata się zmieniła tak jak było 624zł (kwota wysłana) tak teraz powinno być 640zł. Zadzwonie najlepiej do nich teraz czy muszę dokonać kolejnej wpłaty

PS. poinformowała mnie kobieta w ambasadzie że to opłata jest wykonywana na dany dzień po obecnym kursie więc mój problem na szczęście został rozwiązany

jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...