Skocz do zawartości

Lot Dzień Przed Wigilią


anurga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio leciałam do Stanów trzy lata temu, więc nie pamiętam już, jak to było ;)

Teraz wylatuję 23.12 - Z Wawy do Monachium, potem do Newark. Najpierw Lufthansa, potem United.

Mam w związku z tym kilka pytań.

Rozumiem, że w Wawie odprawiam się przy automacie (O litości! Nie znam się, nie umiem...), ale potem idę gdzie? Nadać bagaż czy jeszcze jakieś okienko?

Jest to okres przedświąteczny i duży ruch. Słyszałam ponadto, że w United mogą być jakieś atrakcje w sensie brak miejsca w samolocie. Co w takiej sytuacji robić?

Nie mówię płynnie po angielsku, więc każda taka sytuacja mnie stresuje.. :(

Będę wdzięczna za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WAWIE każdy MUSI się odprawić w kiosku (pomagają). A potem przy check-in można wszystko zmienić.

andyopole, oswiec mnie o co chodzi z tymi automatami???

Bo moja mama leci z Wwy Lufthansa do Frankfurtu a potem United do D.C., czy ona tez musi sie odprawiac w jakims automacie??? Czy to tylko jakies konkretne linie??

Bo sam lot to juz stres wystarczajacy dla niej, przesiadka to nawet nie wspomne, a jak jej jeszcze z jakims automatem przyjdzie sie odprawiac to juz w ogole chyba sie pop lacze (nie mowi po ang wogole!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :)

No własnie z tego, co pamiętam, zmusili mnie do automatu. Tylko że wtedy to była nowość na lotnisku i miły pan z obsługi stał przy automatach i tłumaczył jak krowie na rowie ;) Teraz liczę już na własne siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz na wszystkich lotniskach, nie tylko w WAWie sa automaty do samodzielnej odprawy check-in. Na swiecie odprawa w "kiosku" wystarcza a w WAWie w ubieglym roku ustawilem sie w kolejce do odprawy. Zostalem z kolejki wygnany do kiosku zeby zrobic odprawe samodzielnie a po tym procesie zostalem w ponownie ustawiony w kolejce do tradycyjnej odprawy. Tam, korzystajac z okazji zmienilem sobie nr siedzenia na takie, ktore mnie bardziej odpowiadalo a takze pani z obslugi zaproponowala mi ze wezmie pod poklad moj podreczny. Odpowiadalo mnie takie rozwiazanie i dalej paradowalem po lotniskach z torba na laptopa, juz bez zadnych extra bagazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W United trzeba sie odprawic w automacie(przynajmniej w locie z Seattle do Chicago musialem), co do Lufthansy jakos nikt nigdy mnie nie zmuszal do odprawy(sam to robilem w domu i na lotnisko jechalem juz z wydrukowanymi kartami pokladowymi)

Jak masz przesiadke na United to juz w Monachium przejdziesz wstepna odprawe gdzie, na ile i po co lecisz, a przynajmniej tak ja kiedys mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...