Skocz do zawartości

Wiza Do Usa A Karalność


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym uzyskać wizę do USA ale niestety jestem karany. Czy taka sytuacja przekreśla szansę uzyskania wizy? Jeżeli nie to może ktoś zna pośrednika który pomoże w uzyskaniu wizy.

Z góry dziękuję za pomoc

Nie przekresla, ale obniza szanse. Konsul bedzie chcial znac szczegoly.

Nie potrzebujesz posrednika. O wize aplikuj sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, oczywiście jest takie pytanie we wniosku dowiedziałem się o tym wcześniej natomiast co by się stało gdybym wpisał że jednak nie jestem karany?

Sa dwie szkoly, falencka i otwocka. Jedna mowi klamac w formularzu (swoim podpisem potwierdzasz prawdziwosc informacji, wiec juz w tym momemncie wchodzac do ambasady nie spelniasz wymogow wizowych, oszukujac konsula), ale jesli kiedykolwiek to wyjdzie na jaw, stany bedzie mozna poogladac w telewizji. Druga mowi, zeby wpisac prawde i wyjasnic. Zawsze jakas szansa istnieje, ze wize dostaniesz. Nawet jesli wizy nie dostaniesz, to w formularzu nie sklamales i masz czyste sumienie.

Wybor nalezy do Ciebie. Ja zalecam uczciwosc, szczegolnie jesli miales problemy z prawem w przeszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie szkoly, falencka i otwocka. Jedna mowi klamac w formularzu (swoim podpisem potwierdzasz prawdziwosc informacji, wiec juz w tym momemncie wchodzac do ambasady nie spelniasz wymogow wizowych, oszukujac konsula), ale jesli kiedykolwiek to wyjdzie na jaw, stany bedzie mozna poogladac w telewizji. Druga mowi, zeby wpisac prawde i wyjasnic. Zawsze jakas szansa istnieje, ze wize dostaniesz. Nawet jesli wizy nie dostaniesz, to w formularzu nie sklamales i masz czyste sumienie.

Wybor nalezy do Ciebie. Ja zalecam uczciwosc, szczegolnie jesli miales problemy z prawem w przeszlosci.

Dziękuję, tak też zrobię w końcu bokser Szpilka siedział za dużo cięższe przestępstwo i dostał wizę a ja byłem karany za przyjęcie kradzionych pieniędzy na swoje konto. Dostałem 2lata w zawieszeniu na 5, wyrok ten mi odwieszono bo straciłem pracę i przestałem naprawiać szkodę. Wyszedłem po 14miesiącach za wzorowe zachowanie.

Dziękuję bardzo za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, tak też zrobię w końcu bokser Szpilka siedział za dużo cięższe przestępstwo i dostał wizę a ja byłem karany za przyjęcie kradzionych pieniędzy na swoje konto. Dostałem 2lata w zawieszeniu na 5, wyrok ten mi odwieszono bo straciłem pracę i przestałem naprawiać szkodę. Wyszedłem po 14miesiącach za wzorowe zachowanie.

Dziękuję bardzo za pomoc :)

.

Nie chce byc złym prorokiem ale ludzie za mniejsze wykroczenia wizy nie dostawali. Czasem lepiej byc miłe zaskoczonym niz rozczarowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka dostał waiver.

.... i to tylko dlatego, ze jechal na wize dla sportowcow, a nie na turystyczna. On chcial wjechac na turystycznej, ale chlopaki na lotnisku w Chicago niekoniecznie widzieli go w roli turysty, a team pana Szpilki zachowal sie, trzeba przyznac, bardzo przyzwoicie, bo od razu wyjasnili panu w okienku z kim pan do czynienia i wtedy panu w okienku bylo o niebo lepiej podjac decyzje co do tego czy wpuszczamy czy niekoniecznie.

Podobnie bylo zreszta z niektorymi artystami, ktorzy mieli wyroki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...