Skocz do zawartości

Mieszkanie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

olx aby usunac konto musisz pisac do Admina :)

inna tez sprawa ze wiele osob zaklada nowe konta i nalezy pozniej napisac ze owszem zalozylam poniewaz... np zapomnialam hasla :)

to nic dziwnego a my jako administracja musimy pilnowac aby nikt nie robil sobie zabawy bo jak sama napisala potrzebujesz pomocy :)


szansa na mieszkanie jest jak Twoja mama bedzie obywatelka lub tez jak siostra zlozy papiery na Ciebie :)

ten czas moze byc z 7-8 lat jak i 13 lata czekania w zaleznosci w jakiej bedzie to kategorii wizowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 nie pamietalam danych do logowania ale pamiętam ze pisałam tu kilka razy i za każdym razem właśnie Ty mk pomogłes.

A jak lepiej by mama zrobiła obywatelstwo i złożyła dokurenty czy siostra?jak lepiej i szybciej? Troche czytałam o tym ale z braku czasu widocznie za malo bo wydawało mi sie ze moze mnie ściagnac jesli mam mniej niz 21 lat i jestem stanu wolnego . Widocznie zle zrozumiałam. Jesli możesz napisz w skrócie cos jeszcze o tym dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz meza to masz 2 wyjscia

siostra sklada papiery i czekasz na dzien dzisiejszy 12 lat,mozesz wziasc meza,dzieci :)

a te drugie wyjscie to Twoja mama musi zostac obywatelka i wtedy okres oczekiwania bedzie 11 lat,,a na obywatelstwo Twoja mama moze czekac 3 lata lub tez 5 lat a do tego musi sie kwalifikowac..dolicz 5 lat u wyjdzie ponad 16 lat ,wiec lepiej bedzie jak Twoja siostra zlozy papiery juz teraz

inna kategoria i troche szybsza by byla jakbys byla wolna-bez meza wtedy bys czekala 5 lat

tutaj masz biuletyn wizowy na grudzien

http://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2016/visa-bulletin-for-december-2015.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Wam bardzo za odpowiedź bo nie bardzo byłam zorientowana w temacie.

Sly6 dzieki za stronke niestety laptop wysiadł a w tel nie dam rady zobaczyć.

Co do loterii fajna sprawa ale przegapiłam losowanie i nawet niewiem kiedy kolejna szansa. 12 lat strasznie dlugo i zastanawiam sie czy to wogóle dobry pomysl .

A jak to wogóle przebiega ?siostra składa na mnie papiery cos płaci i sie czeka? Czy moze kilka razy sie płaci? Jak to jest ?jaki koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty albo maz(a najlepiej obydwoje) spelniacie warunki(tj macie srednie wyksztalcenie i ukonczone 12 klas albo odpowiedni zawod) to:

1. od pazdziernika do listopada przyszlego roku(jak oczywiscie bedzie nadal loteria) wypelniacie zgloszenie na loterie(moze to zrobic Twoj maz uzgledniajac Ciebie i dziecko, oraz Ty uwzgledniajac jego i dziecko)

2. czekacie do x maja nastepnego roku na wyniki

3. jak ktores z was zostanie wylosowane to wypelniacie nastepny bardziej szegolowy wniosek dla kazdej osoby

4. czekacie na swoja kolejke i wyznaczenie daty rozmowy

5. robicie badania i kolekcjonujecie papierki

6. w wyznaczonym dniu wstawiacie sie w Warszawie w Ambasadzie

7 po przyzaniu wiz w ciagupol roku od zrobienia badan pojawiacie sie na amerykanskiej ziemi a przed wylotem

Koszt

330zl badanie u lekarza

30 krew

60 RTG

330$ oplata w abasadzie

165$ - oplata przed wylotem za GC

i to wszystko razy 3 :)

no i oczywsice bilet dla 3 osob w jedna strone

z jakies 10tys minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...