Skocz do zawartości

Obywatelstwo Z Cr1 Zmarły Spółmałżonek


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam. Cr1 to malzenska? Masz juz GC? Jak dlugo? Ta pierwsza (temporary) dwuletnia czy juz permanent? Tak na chlopski rozum to jesli ta pierwsza, tymczasowa, to tej stalej nie dadza bo malzenstwo, niestety, juz nie trwa a zeby starac sie o obywatelstwo trzeba mieszkac min. 3 lata od otrzymania pierwszej GC (malzonek USC).

Tylko teoretyzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem od 2 mc w NY na visa cr1 w trakcie pobytu tu zmarł mój współmałżonek, kiedy moge starac sie o obywatelstwo ?

6 pazdz. tego roku przekroczylem granice na visie cr1( malznstwo z ob. US) . GC jescze nie mam, bo cos poknocila poczta, Kobieta w federal plaza obiecala, ze do konca sty. 2016 dostarcza mi GC.

PS BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 pazdz. tego roku przekroczylem granice na visie cr1( malznstwo z ob. US) . GC jescze nie mam, bo cos poknocila poczta, Kobieta w federal plaza obiecala, ze do konca sty. 2016 dostarcza mi GC.

PS BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC

eee wydaje sie ze bylem malo precyzyjny.

1 PAZ. zmarl wspolmazonek, 6 przekroczylem granice, ssc dostalem 18 listopada, gc jescze czekam. W paszporcie mam wpisane cr1 do oct 05 2017

Serdecznie pozdrawiam

Tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...