Skocz do zawartości

Wylosowanie W Dv Lottery Ale Nie Dostanie Green Card


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie !!!

Widze mały przestoj na forum wiec zadam pytanie aby Was rozruszać przed 3 maja :):):)

Jak myslicie... Hipotetycznie... Mr Kowalski zostal wylosowany w DV lottery ale....cos poszlo nie tak i nie otrzyma zielonej karty.

Jakie moga byc tego powody ? Znacie jakies takie historie? Oczywiscie CN niski, wyksztlcenie i wiek tez ok niekarany itd.

Nie wiem, np za gruby hihihi tzn badan lekarskihc nie przeszedl?? a Moze w Ambasadzie na interview cos poszlo nie tak???

Dawajcie tu historie jak znacie jakies

aaa no i Wesolych Swiat...po świetach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego losowania była babka, która nie uwzględniła w loterii męża (zaznaczyła, że jest po rozwodzie, a była w trakcie). W czasie rozmowy już faktycznie była po rozwodzie, ale w momencie zgłoszenia jeszcze nie... No i najpierw usłyszała u konsula, że ma wizę, a za chwilę ją wezwali, że jednak nie... pisała o tym tutaj na forum chyba jakoś w czerwcu...

Kojarzę też sytuację z nieuwzględnieniem w zgłoszeniu pasierba i to jako powód odmowy, ale to już chyba jakoś wcześniej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z czytaniem ze zrozumieniem to u Ciebie kiepsko.... Za posiadanie bana za nielegalny pobyt cala masa osob zostala wyslana na drzewo w ambasadzie starajac sie o DV. Glupio ?

Kzielu toc wiem o tym.... probowalem Cie sprowokować jak przy ostatnim razie heheh..

ja slyszalem o facecie co "badan nie przeszedl" ale nie wiem o co chodzilo bo nie powiedzial konretnie na innym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...