Skocz do zawartości

Wiza Do Usa


krzysztof_kf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w lutym wybieram się do USA. Mam do was kilka pytań.

1. Ile się czeka teraz na wizę od momentu złożenia wniosku do odebrania wizy.

2. Czy zawieszenie firmy w Polsce nie wpłynie negatywnie na rozmowę z konsulem. Jeśli bym powiedział w konsulacie, że prowadzę firmę mimo jej zawieszenia. Czy oni sprawdzają w CEIDG przedsiębiorców ubiegających się o wizę?

3. Na pewno padnie pytanie, że w jakim celu wybieram się do USA. Mówić, że jadę do dziewczyny czy lepiej mówić, że jadę pozwiedzać USA.

Chodzi o wizę turystyczną.

EDIT: Nie ten dział z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Twojego zachowania zalezy czy ktos Ci uwierzy z ta firma bo czasami maja nosa do takich spraw.

Co do czasu to teraz będzie krótszy niż przed samymi świętami i Nowym Rokiem.

Czy masz mówić o dziewczynie?a będzie widac to ze lecisz w innym celu?jak nie to pozostań przy dziewczynie.czasami to się oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak ladowalam na JFK to mialam rozmowe z panem z Ukrainy, ktory mowil do mnie po rosyjsku, a za drugim razem na JFK trafilam na pania z Polski. Znajomosc jezyka angielskiego mi sie nie przydala, hehe. A tak serio, to na forum wyczytalam, ze czesto osoby, ktore nie mowia po angielsku maja naszykowane przez kogos kartki, z najwazniejszymi informacjami takimi jak po co przyjechali, do kogo i na ile w jezyku angielskim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...