Skocz do zawartości

Kupno Samochodu W Usa


Tyler Durden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę niedługo musiał kupić jakiś samochód do poruszania się po Atlancie - głównie dojazdy do pracy. Jakimi modelami/markami warto się zainteresować przy skromnym budżecie - 3000 - 3500$ ? Zależy mi na tym żeby auto było ekonomiczne i możliwie bezawaryjne. Będzie to mój pierwszy samochód w USA, rok i wygląd bez znaczenia, chciałbym tylko przejeździć nim bezproblemowo rok czy półtora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę niedługo musiał kupić jakiś samochód do poruszania się po Atlancie - głównie dojazdy do pracy. Jakimi modelami/markami warto się zainteresować przy skromnym budżecie - 3000 - 3500$ ? Zależy mi na tym żeby auto było ekonomiczne i możliwie bezawaryjne. Będzie to mój pierwszy samochód w USA, rok i wygląd bez znaczenia, chciałbym tylko przejeździć nim bezproblemowo rok czy półtora.

Honda civic.Bezawaryjna i oszczedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, będę niedługo musiał kupić jakiś samochód do poruszania się po Atlancie - głównie dojazdy do pracy. Jakimi modelami/markami warto się zainteresować przy skromnym budżecie - 3000 - 3500$ ? Zależy mi na tym żeby auto było ekonomiczne i możliwie bezawaryjne. Będzie to mój pierwszy samochód w USA, rok i wygląd bez znaczenia, chciałbym tylko przejeździć nim bezproblemowo rok czy półtora.

Patrz za jakims japonczykiem z przebiegiem do 150 000 mil, bez rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam na zbyciu honde civic lx, rok 2000, przebieg 93k mil, burgundowy (bardziej brazowy niz czerwony). Standardowe otarcia na zderzakach (jak wiekszosc samochodow w tym wieku), ale poza tym bardzo czysty, serwisowany na biezaco i nigdy nas nie zawiodl. Tyle ze nie Atlanta a okolice San Francisco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...