Skocz do zawartości

Zielona Karta A Lot Inną Linia Lotniczą Niż Pll Lot


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie zaden troll czy wariat, sly6 ma racje, po prostu sa osoby ktore bedac w usa od X lat maja przeswiadczenie, ze niektore rzeczy sie nie zmienily, dodajac do tego charakter osoby ktora zawsze chce miec racje, wychodza takie kwiatki :) sly6, tak dalo sie przetlumaczyc, dodatkowo potrzebne bylo zdanie zaprzyjaznionej Pani z biura podrozy ktora wytlumaczyla to i owo. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiście LOTu unikam jak się da.

Mam tak samo. Jesli jest tylko taka mozliwosc to korzystam z zachodnich linii dlatego ze: bilety sa znacznie tansze, maja nowsze samoloty no i standard obslugi znacznie wyzszy. A to ze trzeba sie przesiadac gdzies w Europie przy lotach za ocean uwazam za zalete.

W mojej opinii LOT jest na samym koncu jesli by porownac europejskie, amerykanskie i azjatyckie linie lotnicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Jesli jest tylko taka mozliwosc to korzystam z zachodnich linii dlatego ze: bilety sa znacznie tansze, maja nowsze samoloty no i standard obslugi znacznie wyzszy. A to ze trzeba sie przesiadac gdzies w Europie przy lotach za ocean uwazam za zalete.

W mojej opinii LOT jest na samym koncu jesli by porownac europejskie, amerykanskie i azjatyckie linie lotnicze

To ze zachodnie linie maja nowsze samoloty to akurat kompletna bzdura, LO na long haul ma przecież świeże 787, natomiast obsługa rzeczywiście zdecydowanie lepsza, towarzystwo na pokładzie znacznie lepsze i nie trzeba rozmawiać z SG na Okęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te dreamlinery to az mi sie chce sprobowac poleciec LOTem na trasie ORD-WAW-ORD. Przyzwyczajony jestem do Lufthansy i Swiss, od biedy United.

Moja mama rok temu leciala do mnie Lotem I dreamlinerem i mowi, ze szalenstwa nie ma. Troche nowej technologii, ale ciasno ze oddychac nie mozna (miedzy rzedami I samo leg room). Okna automatycznie przyciemniaja I nawet jak chcesz to widokow nie zobaczysz. W tym roku kupilam jej na Lufthanse/United I duzo bardziej sobie lot chwali, mimo ze poprzednio miala polska obsluge a teraz bez znajomosci jezyka. Sama nie lecialam Dreamlinerem ale wydaje mi sie ze sa troche przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazny jest model samolotu, wazniejsze jest to jakie ma oprogramowanie.

??? Oprogramowanie ? Zareczam Ci że 99% paxów nie ma najmniejszego pojęcia jakie jest oprogramowanie samolotu ani nie ma to dla nich najmniejszego znaczenia... Mówisz chyba o systemie rozrywki na pokładzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodzilo mi o system rozrywki. Jak lecialem lufthansa z i do US to niby byl ten sam model samolotu a w drodze to US byl nowszy system rozrywki(miedzy innymi byla kamerka pod samolotem i mozna bylo ogladac, wirtualizacja widoku pilota itp)

Kurcze musze sie do PL wybrac, takie gizma teraz maja? Niektorym to moze adrenalina podskoczyc ogladajac takie kamerki. Ja tam jestem prosta osoba i oprocz bezpieczeństwa, to czyste i wygodne siedzenia sie licza. Majac dobra ksiazke, na reszte nie zwracam uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...