Skocz do zawartości

Również Niepolecam


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;-)

Niestety również nie polecam biura Go2USA z Łodzi, już wyjaśniam dlaczego. Na programie Work and Travel byłam dwa razy - 2 lata temu i rok temu. Za pierwszym razem z biura BTC, i tu wszystko było względnie dobrze, niestety cena trochę droga. W związku z tym za drugim razem postanowiłam poszukać tańszego biura - i tu trafiłam na Go2USA. Rzeczywiście, za program zapłaciłam około 70% tego co wcześniej czyli dużo mniej, natomiast z niską ceną wiązał się niski poziom obsługi.

Przedewszystkim w biurze pracuje bałagan i jeden wielki haos. Pracownicy (łącznie z właścicielem panem Mariuszem Kraśnickim) dosłownie OLEWAJĄ uczestników (i nie jest to tylko moja opinia bo już na terenie USA poznałam 3 osoby również z Go2USA i wszystkie miały negatywne odczucia) - nie wysyłają dokumentów na czas, gdy dzwoniłam się przypomnieć albo nieodbierali, a jak odebrali i zapewniali że wysłali dopiero po 5 minutach dyskusji okazywało się że rzeczywiście zapomnieli, wszystkiego musiałam pilnować totalnie sama, a nawet przez nich straciłas trochę kasy ponieważ rozmowę wizową wyznaczyli mi ... 4 dni przed wylotem ! A nie chciałam kupować biletu przed spotkaniem wizowym więc kupując praktycznie na ostatnią chwilę sporo za niego przepłaciłam. Generalnie wizę dostałam ale poziom obsługi zerowy, pozatym za wszystko dodatkowe opłaty itp itd i tak na prawdę biuro jest tylko pozornie tańsze od innych.

Niepolecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym te firmy sa posrednikami a wiadomo ze posrednik jest jnajbardziej pazerny.

co polecam sprawdzac to czy firma zobowiazauje sie do kupienia najtanszej opcji biletu czy jak kto woli jak zaproponuja ci bilet z prowizja.

reszta oplat jest w miare jasna. co do ofert pracy to tez raczej mozna sie dowiedziec wszystkiego sobie obliczyc i przeliczyc czy to sie oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...