Skocz do zawartości

Praca, Prawo Jazdy


Mysior1

Rekomendowane odpowiedzi

Ile tematow tyle opinii, jak to jest w koncu? Moge jezdzic na polskim prawa jezdzie dopoki mam wazna wize turystyczna?

Druga sprawa: praca. 95% Polakow jezdzi do USA do pracy, chcialem zapytac czy jest szansa gdzies dorobic zeby sie zwrocilo za zwiedzanie, jakas drobna praca?

Moze jakis handel? Myslicie ze cos warto sprowadzas stad do Polski albo na odwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl strzal, poznalem juz moze z 40 Polakow odkad jestem i wszyscy co do jednego pracowalo na wizie wiec masz 100 procent, ale zanizylem troche statystyki bo wiedzialem ze i tak sie ktos przywali :)

Wiadomo ze sa tacy ktorzy jada tutaj tylko zaoedzac ale to tylko garstka. Poza tym pytanie o zrodlo takich danych mija sie z celem bo nikt takich danych oficjalnie nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu bylo chyba 97%, haha. Co ci ludzie maja w glowach.

Praca na wizie turystycznej, jakbys jeszcze nie wiedzial, jest nielegalna. Jezeli nie stac Cie na podroz po USA i chcialbys sobie dorobic, to trzeba bylo jechac na wczasy do Mielna, a nie do Ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl strzal, poznalem juz moze z 40 Polakow odkad jestem i wszyscy co do jednego pracowalo na wizie wiec masz 100 procent, ale zanizylem troche statystyki bo wiedzialem ze i tak sie ktos przywali :)

Wiadomo ze sa tacy ktorzy jada tutaj tylko zaoedzac ale to tylko garstka. Poza tym pytanie o zrodlo takich danych mija sie z celem bo nikt takich danych oficjalnie nie ma :)

Popsuje CI statystyki. Nikt z mojej rodziny ani znajomych nie pracowal na wizie turystycznej. Czyli 0%. Twoje statystyki sa takie jakie sa, bo zalezy w jakim towarzystwie sie obracasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tematow tyle opinii, jak to jest w koncu? Moge jezdzic na polskim prawa jezdzie dopoki mam wazna wize turystyczna?

Druga sprawa: praca. 95% Polakow jezdzi do USA do pracy, chcialem zapytac czy jest szansa gdzies dorobic zeby sie zwrocilo za zwiedzanie, jakas drobna praca?

Moze jakis handel? Myslicie ze cos warto sprowadzas stad do Polski albo na odwrot?

Bede cytowac ten post za kazdym razem jak ktos bedzie marudzil, ze mu odmowiono wizy turystycznej. :P Ciekawe dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu bylo chyba 97%, haha. Co ci ludzie maja w glowach.

Praca na wizie turystycznej, jakbys jeszcze nie wiedzial, jest nielegalna. Jezeli nie stac Cie na podroz po USA i chcialbys sobie dorobic, to trzeba bylo jechac na wczasy do Mielna, a nie do Ameryki.

Jakbys nie wiedziala narkotyki tez sa nielegalne dopoki cie nie zlapia nie? :) po dwa stac mnie na podroz ale nie jezdze non-toper, na stale siedze w Chicago i stad wyjezdzam do Vegas czy Miami, ale mam tez momenty ze siedze na dupie, a tego nie lubie wiec chetnie bym sie czyms zajal.

Bylem w w tym roku w USA od stycznia do czerwca, pracowalem polowe tego czasu(nudna robota), wrocilem do Polski i znowu tu przylecialem i wszyscy pisali ze na bank mnie nie wpiszcza. Malo ze wpuscili bez zadnych problemow to jeszcze wize na pol roku wbili. Poza tym nikt wam sie nie przyzna czy pracowal czy nie bo wszyscy sie boja, nie wiem czemu. Pol roku temu dzwonili do mnie z Departamentu Stanu i wiedzieli ze pracuje i gdyby chcieli spokojnie by mnie deportowali, a im chodzilo tylko czy wyplacaja mi overtime :))) takze musicie nadrobic zaleglosci w temacie pobytu w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...