Skocz do zawartości

Przesuniecie Terminu Wizyty W Konsulacie


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli byl juz taki watek na forum, to przepraszam za powielanie, ale potrzebuje pilnej odpowiedzi. Czy ktos przesuwal termin wizyty w konsulacie w Warszawie. MAm wyznaczona na marzec, ale musze przesunac najlepiej na maj. Czy ktos juz zmienial? NIe bylo problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przesuwaliśmy, z grudnia na styczeń. Nie było problemu. Zadzwoniliśmy do ambasady, skasowali nas na grudzień i kazali czekać na list z nowym terminem. Tylko że to było w miarę wcześnie. Im później tym większe ryzyko, że zabraknie wiz, tak nam też mówili w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktos sie orientuje jakie sa konsekwencje zrezygnowania z green card? Prawnik imigracyjny z USA powiedzial nam,ze trafia sie na tzw black list i potem moze byc problem z jakakolwiek wiza. Czy ktos sie orientuje w temacie?

Szczerze powiedziawszy jestemw tzw kropce. Wysylajac wniosek o green card przebywalam jeszcze w US, w ciagu tych kilku miesiecy sytuacja sie zmienila i obecnie jestem w Szwajcarii, gdzie jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktos sie orientuje jakie sa konsekwencje zrezygnowania z green card? Prawnik imigracyjny z USA powiedzial nam,ze trafia sie na tzw black list i potem moze byc problem z jakakolwiek wiza. Czy ktos sie orientuje w temacie?

Szczerze powiedziawszy jestemw tzw kropce. Wysylajac wniosek o green card przebywalam jeszcze w US, w ciagu tych kilku miesiecy sytuacja sie zmienila i obecnie jestem w Szwajcarii, gdzie jest super.

Absolutnie żadne. Prawnik jest idiota (albo nie jest żadnym prawnikiem a już na pewno nie imigracyjnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie? Moge sie wycofac przed rozmowa w konsulacie? Na tym etapie? NIe bedzie w przyszlosci zadnych konsekwencji?

Oczywiscie. A dlaczego mialyby byc ? Na zdrowy rozsadek, nikt nikogo nie zmusza do wziecia zielonej karty, kazdy sobie zdaje sprawe ze to jest powazna zyciowa decyzja i znajda sie ludzie ktorzy z wyjazdu nie skorzystaja. Nie lamiesz w ten sposob zadnego prawa w odroznieniu od setek fraudsterow i nielegalnych turystow...

I serio - trzymaj sie od tego "prawnika" z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. A dlaczego mialyby byc ? Na zdrowy rozsadek, nikt nikogo nie zmusza do wziecia zielonej karty, kazdy sobie zdaje sprawe ze to jest powazna zyciowa decyzja i znajda sie ludzie ktorzy z wyjazdu nie skorzystaja. Nie lamiesz w ten sposob zadnego prawa w odroznieniu od setek fraudsterow i nielegalnych turystow...

I serio - trzymaj sie od tego "prawnika" z daleka.

W takim razie dziekuje za odpowiedz, mnie to tez wydawalo sie podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...