Skocz do zawartości

Plan Na Rozwój


bright

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie za kilka lat dobiegną wszystkie formalności proceduralne i uda mi się uzyskać pozwolenie o pracę w USA(GC). No właśnie, za kilka lat..Przez ten czas chciałem w Polsce odpowiednio zadbać o rozwój kariery aby być "atrakcyjnym" na rynku pracy w USA.

Mam 23 lata - przewidywany czas na "dokształcanie" w Polsce to około ~~ 3-5 lat. Aktualnie jestem inżynierem transportu i od marca zaczynam robić magisterkę, w między czasie chodzę do szkoły policealnej o kierunku technik informatyk, uczę się angielskiego,zrobiłem kurs na wózki widłowe, chodzę na kursy programów autodesk(inventor i autocad) - niedługo planuję podejść do egzaminów z obsługi tych programów.

Stany do jakich planuje wyjechać tj.Floryda, Georgia, Karolina Płd ewnetualnie Pennsylwania(ze względu na rodzinę). Jakie są perspektywy na pracę w tych stanach?Jakie dziedziny? Jakie branże? Czego się uczyć? Czy iść do pracy w Polsce i szukać doświadczenia którego KOMPLETNIE nie mam? Czego najwięcej brakuje?Jakie umiejętności są najbardziej poszukiwane? Oczywiście proszę o lekki umiar, bo chyba nie dam rady już zostać lekarzem :( .

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja na forklift to jest to!

Na samym początku może być chyba ciężko o pracę za biurkiem, więc lepszy rydz niż nic. :rolleyes: Ba! Powiem szczerze, że dobra zabawa pojeździć takim zwrotnym pojazdem, prawie jak na samochodzikach w wesołym miasteczku. Myślałem o nauce programowania albo http://www.elalog.org/--> zdobyciu certyfikatu Junior Logistican.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku może być chyba ciężko o pracę za biurkiem, więc lepszy rydz niż nic. :rolleyes: Ba! Powiem szczerze, że dobra zabawa pojeździć takim zwrotnym pojazdem, prawie jak na samochodzikach w wesołym miasteczku. Myślałem o nauce programowania albo http://www.elalog.org/--> zdobyciu certyfikatu Junior Logistican.

Moja rada, skup się na czymś. Zamiast robić 20 rzeczy jako tako, lepiej wyspecjalizowac się w dwóch. Dodatkowo zamiast robić 20 kursów i dyplomów, lepiej zdobyć jakieś doświadczenie... Jakiś staż...

Czasem mi takie CV przechodzą przez ręce i muszę powiedzieć, że w większości tacy ludzie nie potrafią głębiej wejść w temat, bo brak im prawdziwej wiedzy specjalistycznej. Potrafią za to gledzic na każdy temat przez godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, skup się na czymś. Zamiast robić 20 rzeczy jako tako, lepiej wyspecjalizowac się w dwóch. Dodatkowo zamiast robić 20 kursów i dyplomów, lepiej zdobyć jakieś doświadczenie... Jakiś staż...

Czasem mi takie CV przechodzą przez ręce i muszę powiedzieć, że w większości tacy ludzie nie potrafią głębiej wejść w temat, bo brak im prawdziwej wiedzy specjalistycznej. Potrafią za to gledzic na każdy temat przez godzinę.

Cały ja. Przykre ale w dziedzinie transportu właśnie mam strasznie ogólnikową wiedzę, to samo z komputerami...Postaram się bardziej wyspecjalizować w tych dziedzinach, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...