Skocz do zawartości

Ead (Eac) - Pozwolenie O Prace W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Czy moglby ktos udzielic troche informacji nt procesu ubiegania sie o pozwolenie o prace na terenie Stanow Zjednoczonych?

Najbardziej interesuje mnie czy podczas oczekiwania na pozwolenie (a jest to z reguly okres 90 dni) mozliwe jest opuszczanie terenu Stanow Zjednoczonych?

Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Czy moglby ktos udzielic troche informacji nt procesu ubiegania sie o pozwolenie o prace na terenie Stanow Zjednoczonych?

Najbardziej interesuje mnie czy podczas oczekiwania na pozwolenie (a jest to z reguly okres 90 dni) mozliwe jest opuszczanie terenu Stanow Zjednoczonych?

Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Oczekiwanie na EAD nie ma zadnego zwiazku z opuszczaniem terenu US lub nie. Wszystko zalezy od rodzaju wizy / procesu ktory umozliwia Ci staranie sie o niego i posiadanie (lub nie) AP (Advanced Parole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jesli chodzi o rodzaj wizy to jest to L2 (spouse of L1). Zona jest juz na miejscu, ja myslalem zeby poleciec i zlozyc dokumenty o EAD (aktualnie i tak mam 2 miesieczny kontrakt w pl jeszcze do wypelnienia) aby uniknac pozniej 3 miesiecy bez pracy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jesli chodzi o rodzaj wizy to jest to L2 (spouse of L1). Zona jest juz na miejscu, ja myslalem zeby poleciec i zlozyc dokumenty o EAD (aktualnie i tak mam 2 miesieczny kontrakt w pl jeszcze do wypelnienia) aby uniknac pozniej 3 miesiecy bez pracy na miejscu.

To spokojnie. Na L mozesz sobie jezdzic tyle ile chcesz, tylko sie upewnij sie ze do tego EADa odciskow nie beda potrzebowali jak przy wizach malzenskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy moglbys sprecyzowac co miales na mysli?

Dziekuje z gory

Ze wezwa Cie na biometrics (co zreszta Karina potwierdzila w innym Twoim watku - jak widzialem). Wiec jezeli wyjedziesz od razu to bedziesz musial wrocic, bo ja nie stawisz sie na odciski to twoja aplikacja o EAD bedzie niewazna. Po odciskach nie ma zadnego powodu dla ktorego nie moglbys wrocic do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo, sorki nie zwrocilem uwagi, w tamtym watku dlugo nic sie nie dzialo i jakos z gory zalozylem ze umarl smiercia naturalna.

Ostatnie male pytanko juz mam - czy takie wezwanie wiaze sie z adnoacja np 1-2 tyg wczesniej czy jest to z dniana dzien? Nie widze problemu zeby sie przeleciec dla zlozenia samych odciskow jednakze z przyczyn oczywistych nie podolam podrozy w ciagu 1 dnia niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...