Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.zalozylem wniosek o wizę ds160 .

Jutro mam rozmowę . tylko w sumie nie wiem czy nie popelnilem bledu .

Chodzi o to że do wyboru było

- wiza b1

- wiza b2

- wiza b1/b2

Ją wybrał te ostatnia opcję ponieważ chce jechać na dwa tyg max / zakupić trochę podzespołów informatycznych do firmy ogólnie podzespoły do budowania serwerow

I teraz tak nie mam żadnych zaproszeń od firm.informatycznych z USA czy jest sens mówić o tych zakupach i upierac się przy tej opcji biznesowej

Czy poprostu cel turystyczny mówić ? Bo w sumie moze mi się konsul zapytać czemu wybralem biznesowo turystyczną ? Prawda ...a czytałem tu gdzieś na forum że jak zakupy jakieś poważniejsze to biznesową należy wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie dzięki za szybką odpowiedź

Ogólnie to jadę troszkę podejrzec najnowszych technologii informatycznych i zakupić trochę sprzetu

I właśnie dlatego we wniosku zaznaczyłem gdzie były te dwie opcję b1 z b2

Nie chciałbym się wydymac brzydko mówiąc a podobno o następną biznesowo turystyczną można się starać za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w takim przypadku promesa też jest na 10 lat ?

Czy krócej ..,jeśli chodzi o biznesowo turystyczne ?

Bo jak na przykład wypadało.by mi latac tam co powiedzmy kwartał ,aby podtrzymywać relacje biznesowe

To jak to dalej wygląda ?,.jedni piszą że biznesowe dostaje się na rok a czasem tylko na miesiąc --

gdzies wyczytalem na tym forum ., a drudzy że na 10 lat .

Ją wiem że pracownik na lotnisku w USA wbija ile.można być , ale jeśli promese dostane na miesiąc powiedzmy a na.lotnisku wbije na 2/miesiące to jak następny wylot za kwartał - znowu ds160 i ten cały szajs ?

.Nie ma jakiejś opcji przekonania gościa że przydało by się wbić jakąś co najmniej roczna żeby na te 4 wylotyiec chociaż spokój ? A nie co wylot biegać do ambasady .

Bo dobrze rozumiem że ci co maja wbita promese na 10 lat i dostają na lotnisku na 6 mcy , nie muszą w przypadku lotu po powiedzmy 7 miesiącach biec do ambasady bo obowiązuje ich pierwszą data czyli te 10 lat a reszta się dalej na lotnisku okazuje ile tym razem można być w USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizę otrzymałem nie wiem na ile nie mówił PAN w okienku

Rozmowa wyglądała tak

"Czy jest PAN informatykiem - tak

Pracuje PAN tu w Krakowie - tak

Czemu żona z panem nie leci - żoną zostaje z małym.dzieckiem

Jedzie PAN pozwiedzać - raczej nie tylko zakupy do firmy , może następnym razem zwiedzanie

Na jak długo -- 2 tyg

Ok otrzymuje PAN wizę miłej podróży "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...