Skocz do zawartości

Powrót Na B2 Oraz Inne Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam dwa pytania:

1. Wróciłem ze stanów(zwiedzanie) w lutym (4 tygodnie), wizę dostałem wbitą na 6 miesięcy czyli do sierpnia. Planuje wrócić w czerwcu i teraz pytanie, czy dalej będę korzystał z tej wizy do sierpnia czy zostanie mi wbita od nowa? Jeżeli nowa to spodziewać się 1 czy 6 miesięcy?

2. (Czysto teoretycznie) Czy jeżeli dalej będę na tej samej to czy jest możliwość jej przedłużenia? (Wiza turystyczna b2)?

3. Czy jeżeli wrócę dopiero za rok lub dłużej to jakie są szanse ze dostanę wbita wize ponownie na 6 miesięcy?

4.Teraz pytanie z innej bajki, chce ze sobą zabrać dziewczynę żeby zwiedzić to co się nie udało poprzednio (student) bedzie starac się o wizę b2, rodzice tej osoby bedą kupować mieszkanie na kredyt, podanie lepiej złożyć przed poborem kredytu i zakupem mieszkania czy po? Chodzi o szanse dostania wizy dla młodej osoby.

Z góry dziękuje za wszelaka pomoc oraz sugestie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie tematem i odpowiedz.

Z mieszkaniem chodzi mi o to co trzyma dziewczynę (studentka) a raczej w sumie jej rodzine tu w Polsce (dotychczas najem, teraz własne mieszkanie)

I nie chodzi o kwitek żeby z nim wyskakiwać przy okienku bo to głupota tylko w razie gdyby oni sobie sami sprawdzali to widza ze jej rodzina startuje z mieszkaniem. Więzi z krajem jakieś dzięki temu są.

Tak jest "m"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie tematem i odpowiedz.

Z mieszkaniem chodzi mi o to co trzyma dziewczynę (studentka) a raczej w sumie jej rodzine tu w Polsce (dotychczas najem, teraz własne mieszkanie)

I nie chodzi o kwitek żeby z nim wyskakiwać przy okienku bo to głupota tylko w razie gdyby oni sobie sami sprawdzali to widza ze jej rodzina startuje z mieszkaniem. Więzi z krajem jakieś dzięki temu są.

Tak jest "m"

Dla niej to zadne wiezi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak lecz ja (lat 24) po szkole średniej, bez pracy (oficjalnej), bez majątku prócz własnego samochodu (kompletnie nic mnie tu nie trzyma) a wizę dostałem bez zbędnego wnikania w 5 min przy okienku (starałem się z wraz z ojcem co zapewne ma tez znaczenie) wiec po swoim przykładzie myśle ze rodzine i zapewne jej majatek tez biorą pod uwagę i jakieś to znaczenie ma.

(Wyprzedzając domysły, nie pracowałem na czarno i nie zamierzam, zwiedzanie/objazdowki za pomocą bliskich znajomych na miejscu)

Dziękuje za odpowiedzi i sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze rodzina (jak i jej majątek np) młodej osoby jakieś znaczenie najwidoczniej ma, w kwesti otrzymania wizy a raczej promesy. Chociaż jak widać rożnie to bywa.

Wszystko jest juz jasne, temat można zamknąć.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...