Skocz do zawartości

Fox News


Tomek89

Rekomendowane odpowiedzi

Malo w Polsce programow satyrycznych, komediowych i fikcji dziennikarskiej, ze wam Fox News potrzebne?

Heh, pamiętam jak kilka juz dobrych lat temu natknąłem się pierwszy raz na "reportaz" FOX-a. Chodziło o jakiś biznes z Seattle który wykorzystywał klientów czy coś. Co mi utkwiło w pamięci to to, ze tam nie było przedstawionego zdania drugiej strony, ani nawet komentarza, ze druga strona odmówiła wywiadu, NIC, po prostu cały reportaz opierał się na bezpardonowej naparzaniu w wybrany cel. Pamiętam jakim szokiem to dla mnie było, jak to, tak jak w ZSRR bez niczego, po prostu wiemy i juz?

To co było wówczas ciekawostką, dziś zdaje się byc normalnością w mediach. I choc jak "liberalnych" mediów nie znoszę tak jak kazdy inny, to trzeba przyznac, ze tak w reportazach, artykułach jak i komentarzach po nimi panuje dosyc swobodna atmosfera a punkt widzenia drugiej strony jest doscyc obszernie przedstawiany, czy to dotyczy kontroli broni, czy tez kwesti stworzenia świata przez Boga w 6 dnii 4000 lat temu.

Ale cóz, ludzie z nudów zazwyczaj głupieją i popełniają błędy, tak działa koło historii i nikt tu nic nie poradzi, to właściwie nieuniknione.

Co jednak powiem - a kazdy kto próbował znalezc znośną radiostację podczas jazdy samochodem potwierdzi - to to, ze jesli Bóg istnieje, to z pewnością Amerykanów nie opuści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest powod dlaczego Fox News jest czesto nazywany Faux News. Swoja droga, w tej chwili FN jest dosyc zabawny... tak sie piekla na Trumpa. Sami stworzyli atmosfere cyrku politycznego i teraz nie rozumieja jak to sie stalo ze ich glowni kandydaci na prezydenta dyskutuja rozmiary klejnotow rodzinnych w telewizji. "My party is committing suicide on national TV" pisze republikanski doradca. Na co ja moge tylko powiedziec, you have no one to blame but yourself.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...