Skocz do zawartości

W&t 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :D

Może trochę za szybko rozpoczynam ten wątek, ale jestem bardzo ciekawy, czy jest tutaj ktoś kto rozważa wylot na W&T w przyszłym roku. W kwietniu kończę liceum i od razu po rozpoczęciu studiów zamierzam się zapisać. Tak więc nie mam jeszcze żadnego doświadczenia z tym programem, a chciałbym się dowiedzieć jak u Was wyglądają przygotowania, skąd i dokąd zamierzacie lecieć i od kiedy do kiedy. Chętnie przyjmę także każdą radę od osób które już korzystały z tego programu.

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale co chcesz dokladnie wiedziec ? czy sie oplaca ? roznie bywa. gdzie jechac tam gdzie jest praca z napiwkami. przygotowania ? to glownie ogladanie stronek oragnizatorow i obliczanie ile moge zarobic czy sie zwroci. jaki offset oferuja i jakie sa haczyki w umowie np zakup biletu itd. dokad to zalezy co Ci sie podoba? jeziora, ocean czy moze las i parki narodowe plus gory.

a moze camp :D

napisz w jakiej pracy sie widzisz . w sumie nie wiem od ilu lat mozna byc busserem czy kelnerem bo to najlepsze fuchy dla faceta.i nie wiem czy na pierwszym roku mozna jechac na w and t byl czas ze nie mozna bylo po pierwszym roku jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, może trochę źle się wysłowiłem tutaj, ciężko czasem pozbierać myśli :D - ale szukam po prostu kogoś kto planuje w przyszłym roku lecieć (po pierwszym roku można, jestem tego pewien po kilkudziesięciu mailach wysłanych do biur oferujących W&T, więc spokojnie :D) i z czystej ciekawości chcę zobaczyć jak przygotowuje się do swojej podróży. Wstępny zarys gdzie chcę lecieć już mam, gorzej z wyborem pracy, dlatego pomyślałem, że ktoś mógłby mi coś polecić :D

Zastanawiam się także jak zorganizować sobie pracodawcę spoza organizacji, więc jeśli ktoś ma jakieś namiary, byłbym bardzo wdzięczny jeśli mógłby się nimi podzielić :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... (po pierwszym roku można, jestem tego pewien po kilkudziesięciu mailach wysłanych do biur oferujących W&T, więc spokojnie :D...

Pozdrawiam

To ty chcesz na pierwszym roku studiów jechać czy po pierwszym? Po pierwszym oczywiscie, ze mozna. Na pierwszym? Nie jestem pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty chcesz na pierwszym roku studiów jechać czy po pierwszym? Po pierwszym oczywiscie, ze mozna. Na pierwszym? Nie jestem pewna.

Po ukończeniu pierwszego roku studiów :D

Jak nawet będziesz mieć pracodawcę to bez organizacji się nie obędzie

Szukaj.pisz i dobrze sie sprzedaj

Wiem, że organizacja jest potrzebna jako pośrednik,

szukać, tylko pytanie - gdzie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firm jest od groma. napisz jak u Ciebie z angolem i co bys chcial robic. w umowie patrz na billet czy mozesz najnizsza cene wybrac czy jestes uwiazany do posrednika

Z angielskim u mnie nie ma problemu akurat, posługuję się nim dość płynnie, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleść jakąś pracę, w której będę mógł wchodzić w interakcję z innymi ludźmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem z jednego biura ale nie bede im robil reklamy bo innych przycianali na bilecie. tu masz stronke z oranizatorami w and t jest ich sporo zobacz sobie jakie oferty pracy i oblicz wszystko.

http://praca.wameryce.info/serwis.php?s=2040&pok=53812&c1_1=18492

Wiem, wiem. Ja juz od kilku miechow zastanawiam sie nad wyborem TBW lub Almatur. Dokad leciales na W&T? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...