Skocz do zawartości

Opłata Imigracyjna Uscis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu została przyznana mi w ambasadzie zielona karta po czym chciałem uiścić "Opłata imigracyjna uscis" i tutaj zrodziło się moje pytanie otóż numer sprawy w wizie w paszporcie jest inne niż w tych wcześniejszych dokumentach, choćby na tej jedynej wystającej karce z zalakowanej koperty.

Rozumiem ze mam wpisywać ten który jest na tej tymczasowej wizie w paszporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer sprawy będzie wyglądał: 2016EUxxxxx

W zależności od tego jaki miałeś numer, np. 2016EU555, lub 2016EU55501, w zależności czy byłeś sam, czy więcej osób.

Mi na stronie nie przechodziło z 01, chociaż tak miałem w paszporcie, przeszło tak jak miałem na tej białej kartce, co jest razem z kopertą.

Ktoś już pisałaś wcześniej, że jak płacił za kilka osób to chyba wpisywał 01, 02 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę odkopać ten temat, ponieważ mam pewien problem. Trzeba podać Numer Karty Stałego Rezydenta, "A-Number". Na stronie hint podpowiada "A-Number must be 9 digits". Mój number ma tylko 8 cyft. Też tak macie?

Mam też drugie pytanie, czy płatność można dokonać kartą dolarową (z możliwości płatności online), ale wydaną przez polski bank? Krata wydana do konta walutowego. Pamiętam, że kiedyś czytałem jak ktoś narzekał, że musi to być amerykański bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odkopać ten temat, ponieważ mam pewien problem. Trzeba podać Numer Karty Stałego Rezydenta, "A-Number". Na stronie hint podpowiada "A-Number must be 9 digits". Mój number ma tylko 8 cyft. Też tak macie?

Mam też drugie pytanie, czy płatność można dokonać kartą dolarową (z możliwości płatności online), ale wydaną przez polski bank? Krata wydana do konta walutowego. Pamiętam, że kiedyś czytałem jak ktoś narzekał, że musi to być amerykański bank

Z tego co pamiętam to do A-numer dodawało się 0, po to by spełnić wymóg 9 cyfrowy. Płaciłem 165$ x 4 polską kartą kredytową dodaną do rachunku w PKO BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze ktos z was sie bedzie orientowal w temacie a mianowicie mama wygrala wize dv 2016. Jest juz tam od pol roku i jeszcze nie dostala green card. Dzisiaj dowiedziala sie ze szwagier ktory mial oplacic ta karte na samym poczatku jej pobytu najwyrazniej tego nie zrobil. I tu mam pytania. Czy jest jeszcze mozliwosc umieszczenia oplaty i szansa na otrzymanie jej? Co w przypadku jesli jest juz za pozno? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...