Skocz do zawartości

Loteria Wizowa - Zawarcie Zwiążku Małżeńskiego


Rezor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam takie pytanie na które nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi:
O ile obowiązek podania w zgłoszeniu najbliżej rodziny jest obowiązkowy przy ubieganiu się o zieloną kartę to jak to wygląda w przypadku zmiany stanu cywilnego?
Obecnie z "partnerką" posiadamy dwójkę dzieci ale do USC jakoś nam nigdy nie było po drodze. Planujemy wziąć ślub w tym roku jednak pytanie co w przypadku kiedy otrzymam pozytywną odpowiedź o wygranej w loterii wizowej? Jeśli będziemy małżeństwem to istnieje szansa na to, że Ona też dostanie pozwolenie na wyjazd do USA czy tylko osoby podane w losowaniu (tj. Ja + córki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :)

Przebrnąłem przez kilkanaście tematów i jedyne co wyczytałem to tematy odnośnie rozwodów, albo kombinowania jak pomóc koledze/koleżance wyjechać do USA po otrzymaniu zielonej karty.
Jeszcze jedno pytanie: byliśmy u fotografa (sieć fotojoker) i zrobiliśmy zdjęcia wizowe. Niedawno te zdjęcia potrzebowałem przerobić do dowodów dla dzieci i dałem znajomemu fotografowi i powiedział, że nie przejdą bo: młodsza córka miała nie ściągnięte kolczyki (małe ledwo widoczne), a starsza miała spięte włosy i wystawała kokardka. Te zdjęcia maja jakiś wpływ na samo losowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy samym, wypełnianiu wniosku nie zostały odrzucona to nie będą miały. Jak nie spełniają wymogów, a zostaniesz wylosowany to zostaniesz poproszony o przyniesienie zdjęć, lub zrobisz je nawet na miejscu.

Było już wspominane, że ktoś wrzucił zdjęcie psa i automat to przyjął jako spełniające kryteria:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...