Skocz do zawartości

Receipt Number


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Sprawdzenie czegokolwiek będzie możliwe dopiero po przekroczeniu granicy. Wcześniej system "nie będzie rozpoznawał" Twojego numeru "receipt".

Witam. Szwagierka w stanach zapłacila za mnie przed wylotem w uscis opłate 165$. Proszę mi powiedzieć skad wziąśc ten nr receipt? Czy on się jej mogl pokazac po dokonaniu płatności i go po prostu nie zauważyła i nie zapisala? Przekroczyłem granice w usa już 2 m-ce temu i chciałem sprawdzić co dzieje się z moją green card ale nie mogę bo strona domga się tego nr receipt... co mogę w tej sytuacji zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Szwagierka w stanach zapłacila za mnie przed wylotem w uscis opłate 165$. Proszę mi powiedzieć skad wziąśc ten nr receipt? Czy on się jej mogl pokazac po dokonaniu płatności i go po prostu nie zauważyła i nie zapisala? Przekroczyłem granice w usa już 2 m-ce temu i chciałem sprawdzić co dzieje się z moją green card ale nie mogę bo strona domga się tego nr receipt... co mogę w tej sytuacji zrobić?

Mieliśmy ten sam problem. Najlepszym sposobem to zrobić appoitment do najbliższego USCIS my tak zrobiliśmy z żoną wytłumaczyć na miejscu na czym polega problem i wziąć wydruk potwierdzenia zapłaty za GC i paszporty z wizą. Sprawdzą w systemie i podadzą ci receipt number i A-number twojej sprawy. Jest tylko jeden problem aby umówić się na spotkanie jedynie zrobisz to przez appoitment co graniczy z cudem i trzeba polować po nocy na wolny termin :(( Czas oczekiwania około 2 tygodni (dotyczy stanu Kalifornia). A przy okazji dowiedzieliśmy się że pogranicznik na granicy nie zmienił adresu ani zamieszkania i wysyłki kart mimo tego że pytał się i podaliśmy mu nowy adres. Jednym słowem trzeba pilnować wszystkiego po przylocie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...