Skocz do zawartości

Praca I Wiza


Victoria-uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam na imie Wiktoria i od 7 lat mieszkam w Szkocji. Dwa Miesiace temu moj chlopak dostal oferte pracy w Los Angeles i wyjechal.

Oczywiscie chcialabym rowniez wyjechac, niestety zdaje sobie sprawe ze proces zalatwiania wizy jest bardzo skomplikowany. Szczerze mowiac nawet nie wiem jak zaczac. Mam nadzieje, ze znajda sie jakies sugestie i porady jak mozna przez to przejsc. Dziekuje za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj chlopak jest Szkotem i jest na wizie H1B, jak dlugo - nie wiem, mysle, ze na ok 5 lat. ja Obecnie pracuje w hospitality i prawdodpodobnie w tym zawodzie chcialabym znalezc prace aczkolwiek najpierw musialabym znalezc sponsora. Oczywiscie chcialabym byc tam tak dlugo jak i on.... A niestety malzenstwo nie wchodzi w gre (wiec H4) odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj chlopak jest Szkotem i jest na wizie H1B, jak dlugo - nie wiem, mysle, ze na ok 5 lat. ja Obecnie pracuje w hospitality i prawdodpodobnie w tym zawodzie chcialabym znalezc prace aczkolwiek najpierw musialabym znalezc sponsora. Oczywiscie chcialabym byc tam tak dlugo jak i on.... A niestety malzenstwo nie wchodzi w gre (wiec H4) odpada.

Sama sobie odpowiedziałaś. Musisz znaleźć sponsora... I to szybko bo zostanie Ci najbliższy termin wyjazdu październik 2017, jeśli w ogóle wylosujesz wizę.

Masz jeszcze loterie wizowa ale szanse są małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...