Skocz do zawartości

Studia W Usa


NisseN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu walczę z myślą o studiach w USA, w oko wpadł mi www.adrian.edu i tutaj nasuwa się pare pytań, które mnie nurtują od samego poczatku, a o paru dowiedziałem sie z Google. Na jednych stronach było podane, że trzeba zdać SAT 1 oraz SAT 2 I TOEFL, na innych zaś, że zdajemy albo TOEFL albo SAT, z tego co patrzyłem na przykładowe egzaminy ( zródło: http://www.testpreppractice.net/SAT/Free-Online-SAT-Practice-Tests.aspx ) to dałbym rade oraz ogarniam angielski na tym poziomie ( gorzej z matematyka). Jak to jest z opłacaniem studiów oraz z życiem tam? Jeżeli nasunie mi sie wiecej pytań to dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z opłacaniem studiów jest tak, że przy staraniu się o wizę studencką musisz posiadać wystarczające środki finansowe i na studia, i na utrzymanie się podczas nauki.

Z pieniędzmi to jest mniejszy problem, bardziej nurtują mnie pytania z tym jak tam sie dostac oraz czy jest jakas szansa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opłacaniem studiów jest tak, że przy staraniu się o wizę studencką musisz posiadać wystarczające środki finansowe i na studia, i na utrzymanie się podczas nauki.

Na jeden rok akademicki. Przynajmniej tak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...