Skocz do zawartości

Internet


LsxardekPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy później...

Mam podobne pytanie. 

Jadę do USA na 3 tygodnie. Potrzebuje mieć ciągły dostęp do internetu w telefonie. Wezmę ze sobą również komputer, ale tu wystarczą mi raczej HOT SPOTY czy macdonaldy itp. Ale będę jechał z NY na Florydę i może jeszcze jakieś parki narodowe zahaczę, to wszystko do ustalenia, ale na pewno będą miejsca w których o dostęp do internetu będzie trudno, więc jak najlepiej się zaopatrzyć w neta? Rozumiem, że karta prepaid. Czytałem już podobne tematy, ale kompletnie się na tym nie znam, czy moglibyście wytłumaczyć mi to jak kompletnemu laikowi jak to działa? Użytkownik RobertNYc polecał np. https://www.metropcs.com/cell-plans.html. Widzę że mają tam różne plany. Ale co to są te plany? To działa jak karta prepaid. Tzn kupuje np za 30$ wkładam tą kartę do telefonu i od razu działa? Czy to jest jakiś specjalny internet LTE, a jak się skończy to mam zwykły, wolniejszy czy coś w tym stylu? Z tego co widzę to nielimitowany internet LTE jest dopiero w ofercie za 60$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, placisz $30 masz 1GB w 4G, jesli jest zasieg, a potem zwalnia... pewnie do 2G.

When you reach your high-speed data cap, you still have unlimited access to data to surf the web, download, stream, or send photos, just at reduced speeds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś się orientuje czy na tym wolniejszym internecie da się jeszcze działać czy nawet strony nie będą chciały się otwierać? I czy np będąc na jakimś zadupiu ten wolniejszy internet będzie działał? I jak jest z rozmowami do Polski? Czy w tej ofercie za 30$ mogę zadzwonić do Polski? I Czy wystarczy tylko kupić tą kartę włożyć do telefonu i już? Wszystko będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...