Skocz do zawartości

Co Mogę Zrobić By Zabrać Moją Dziewczynę Ze Sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Zielonkartnik jak poczyta stronę Ambasady to się dowie ze nie ma już tych 2 lat..jedynie jest na maly procent wyjazdów..reszta jest bez tych dwóch lat..

Max 1 rok? Jak dadzą pobyt pierwszy na 6 miesięcy i przedłużą.

Nauka języka a pracuje w Państwie anglojęzycznym i to w szpitalu jako pielęgniarka ;)

Kiedys ktoś tak powiedział i bylo po wizie..jak coś robić to z głową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sly6, a w USA to tylko angielskiego można się uczyć? :) Nie sprawdzałem ale na pewno są kursy hiszpańskiego w południowych stanach :) Wpierw wiza (B1/B2 czy F1), a ślub w USA...

Niech mnie ktoś poprawi ale ESL-e uczą angielskiego... Nie chce przedwcześnie napisać, że pomysł mało mądry, zeby nie powiedzieć... Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie

megan, no szkoda, ale co poradzić, tak wyszło i tyle, nie ma co się nad tym zastanawiać tylko szukać rozwiązań.

Reasumując, nie wchodząc zbytnio w szczegóły, że daliśmy tyłka, w grę wchodzi

- turystyczna dla niej (na max pól roku/rok, zależnie od urzędasa, ale to już zależy od niego na lotnisku na kontroli, tak?)

- ja jako sponsor jej karty (jak to w koncu wygląda z terminami, formularzami, płatnościami?)

- rezygnuje z GC i dostałbym od pracodawcy pracowniczna - czy wtedy mógłbym zabrać moją dziewczynę??

- Szukanie pracy na miejscu będąc na turystycznej(?)

- Czy może jeszcze coś? Co byście zrobili na moim miejscu?

Pytanie, co się stanie, jak nie polecę do USA do 29 Sierpnia (taki mam termin ważności)? Czy tracę GC bezpowrotnie, czy potem na jakichś lepszych warunkach mogę o nią re-aplikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rezygnuje z GC i dostałbym od pracodawcy pracowniczna - czy wtedy mógłbym zabrać moją dziewczynę??

To by byl kretynizm do kwadratu. Nie, wiza pracownicza jest duzo nizej jesli chodzi o mozliwosci niz GC.

Szukanie pracy na miejscu będąc na turystycznej(?)

I co potem?

- Czy może jeszcze coś? Co byście zrobili na moim miejscu?

Znalazlbym sobie nowa dziewczyne. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...