Skocz do zawartości

Skomplikowana Sytuacja A Rozmowa Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Dokładnie za tydzień czeka mnie pierwsza rozmowa wizowa. Moja sytuacja na studiach jest niestety dość skomplikowana co może uniemożliwić mi otrzymać wizę. W październiku po namowach brata mojej dziewczyny skusiliśmy się na wyjazd na camp, ale by na niego zarobić musiałem zrezygnować ze studiów dziennych i przenieść się na zaoczne z zajęciami od marca i pójść do pracy. Nie zdążyłem też zdobyć żadnych ocen ani na starej, ani na aktualnej uczelni ( pierwsze kolokwium mam dzień po rozmowie ... ). Jak myślicie, jest szansa na wytłumaczenie tej sytuacji konsulowi i otrzymania wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co moze sie cos zmienilo wiec moge w blad wprowadzic. Ja lecialem na camp w 2003 roku byly to wakacje zaraz po maturze a studentem jeszcze nie byłem.

byla to wiza J1

Nie trzeba miec statusu studenta zeby byc conselorem, na campowera trzeba byc studentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jako support staff. Indeks i tak muszę wydrukować, chociażby z samymi dwójami. Czyli istnieje możliwość ze konsul będzie łaskawy i przyzna mi wize czy już na starcie przez to ze nie ukończyłem semestru studiów nie kwalifikuje się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje mi tylko spróbować wytłumaczyć jakoś konsulowi ze nie mam zamiaru zostać w Stanach i zmiana studiów podyktowana była tylko i wyłącznie problemami finansowymi. Czy mogę tłumaczyć Konsulowi sytuacje po polsku czy lepiej jednak całą rozmowę, jakkolwiek będzie ona wyglądała, przeprowadzić po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...