Skocz do zawartości

Pierwszy Lot. Jakie Miejsca?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam :)

nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, może ktoś mi pomoże?

Będę leciała pierwszy raz samolotem z bratanicą. Czy ktoś może wie jakie są dobre miejsca w samolocie Airbus A330-200?

Pozdrawiam :)

A330 ma zwykle uklad 2-4-2 (zakladam ze lecisz w ekonomicznej) wiec ja bym zdecydowanie bral 2 po jednego albo dugiej stronie. A w ogole to www.seatguru.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A330 ma zwykle uklad 2-4-2 (zakladam ze lecisz w ekonomicznej) wiec ja bym zdecydowanie bral 2 po jednego albo dugiej stronie. A w ogole to www.seatguru.com

Zdecydowanie w grę wchodzą dwa po lewej lub prawej. Byłam na seatguru.com, ale nie bardzo mogę się tam odnaleźć, nie jest dla mnie czytelna ta strona. Poza tym cala po ang. Wpisuję nr lotu, wyskakuje plan samolotu no i co dalej? Chciałabym poznać opinie jak to jest jak się siedzi na skrzydle (gdzie są większe fotele), za skrzydłem są już standardowe. Gdzie siadać itd. Czytałam wiele opinii i dalej nic nie wiem :D nie siadać blisko WC, nie siadać na skrzydle, bo turbulencje bardiej odczuwalne, słaby widok, najbezpieczniej z tyłu itd. Bądź tu mądry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie bral na skrzydle miejsca, no chyba ze nie przeszkadza Ci szum silnikow i widok skrzydla caly czas. A szkoda by stracic widok Grenlandii z gory.

Ale dużo widać. Słońce blinduje od sniegu. Oslepiec mozna. Najciekawsze są start i lądowanie a poza tym tylko buuuu i buuuu, nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...