Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powodzenia !!! :)

Dzieki, wlasnie juz jestem w usa, wczoraj przekroczylam granice w Bostonie, kolejka byla dluga ale potem pan urzednik otworzyl koperte, wypelnil w kompie dokumenty, pobral odciski, zrobil zdjecie i powiedzial ze karta przyjdzie na adres. Nie zadawal zadnych pytan. Potem wyszlam z tamtad i spotkalam mojego internetowego chlopaka i nareszcie sie spotkalismy po 6 latach znajomosci internetowej. I teraz poznaje usa.Wciaz nie chce mi sie wierzyc ze tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie spotkalismy i sie poznajemy in person, jak narazie jest super, mily i taki jak online nie oklamywal mnie, spedzamy caly dzien ze soba, sie poznajemy. Mi sie on podoba, wyglada mlodziej nawet niz na kamerce, na zywo nie wyglada na 51 a na 37 i bardzo podoba mi sie jego sposob bycia. I nawet duzo schodl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko osoby ubiegającej się o wizę:: xxxxxxxxxx

Numer Paszportu: xxxxxxxxx

UID: xxxxxxxxxxxxx

U.S. Embassy: WARSAW

Cel Podróży: POLAND NVC Scheduled Appointment

Typ wizy: DV1

Sposób dostawy dokumentu:: Premium Delivery

Ulica: xxxxxxxxxx

Miejscowość: xxxxxx

Wojewódźtwo: xxxxxxx

Kod pocztowy: xxxxxxxx

Numer potwierdzenia DS160: xxxxxxxxxxxxx

Czy tak to powinno wygladac? 1. NVC zamiast KCC, i 2.na dole DS160 zamiast DS260

KTO JUZ TO ZROBIL NIECH NAPISZE JAK WYGLADA POTWIERDZENIE

Zwroccie uwage na ''sposob dostawy dokumentu'' oryginalnie sa 2 dwukropki dla mnie to znaczy, ze po prsotu ktos niekompetenty jest odpowiedzialny za ta strone i ds160 to blad i nie ma sie czym przejmowac

dzisiaj wypełniłam te dane i też mam

cel podróży: Poland NVC

a jęsli chodzi o potwierdzenie to nie mam żadnych na dole zapisów typu DS160 zamiast DS260. pustoo. mam tylko pod kodem pocztowym listę osób towarzyszących dependents

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...