Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

chyba zostałeś źle poinformowany

ja dostałam odpowiedź, iż tego samego dnia najpierw rano robisz badania na Waryńskiego, a później idziesz na badania do lekarza na umówioną godzinę

,, w pierwszej kolejności należy wykonać RTG klatki piersiowej, badanie krwi na kiłę

oraz badanie moczu na rzeżączkę na Waryńskiego 9 (nie trzeba być na czczo). Nie trzeba się umawiać, wyniki

krwi i RTG będą gotowe do odbioru po 3 godzinach tego samego dnia(laboratorium

jest czynne od 7mej, proszę być tam najpóźniej o 8.30). Wyniki rzeżączki są

przesyłane bezpośrednio do naszej przychodni po tygodniu i my dostarczamy

dokumentację do ambasady.

Jeśli chodzi o dzieci które nie ukończyły 15 lat, nie obowiązują ich żadne

badania na Waryńskiego, natomiast muszą wykonać u nas w gabinecie badanie na

gruźlicę utajoną, do wyboru próba tuberkulinowa lub badanie krwi. ''

W Krakowie dla dzieci w wieku do 15 lat test IGRA (z krwi) w kierunku

gruźlicy i na wynik czeka się dwa albo trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nixie, o co chodzi z tym co napisałeś "Sama wizyta jest bardzo podobna do tej tej nieimigracyjnej, z tą różnicą, że trzeba mieć wydruk z potwierdzenia transakcji odbioru paszportu (to jest ten ten temat, który się przewija na forum czy ma się pokazywać DS-160 czy DS-260)." ? Śledzę to forum i nadal jestem confused co do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty, i wszyscy członkowie Twojej rodziny, którzy otrzymają wizy imigracyjne mają określony czas na przekroczenie granicy.

Oczywiście, jeśli jesteś głównym aplikantem, to możesz wyjechać pierwszy (nikt inny nie ma tego prawa), a potem przylecieć z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty, i wszyscy członkowie Twojej rodziny, którzy otrzymają wizy imigracyjne mają określony czas na przekroczenie granicy.

Oczywiście, jeśli jesteś głównym aplikantem, to możesz wyjechać pierwszy (nikt inny nie ma tego prawa), a potem przylecieć z nimi.

Czy muszę wtedy wrócić i przelecieć znowu razem z nimi, czy mogę np czekac na nich na lotnisku i jakoś przejść odprawę jak juz przyleca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracac po nich nie musisz. Czekac na lotnisku tez nie musisz, chyba ze chcesz :lol:

Ty jako glowny aplikant musisz jedynie przekroczyc granice jako pierwszy. Pozostali czlonkowie rodziny moga przyleciec pozniej. Na lotnisku immigration bedzie juz wiedzialo ze glowny aplikant juz wlecial i bez problemu wpuszcza pozostale osoby.

Problem pojawi sie jedynie gdy ktos z rodziny przyleci pierwszy, a Ty np. jako ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...