Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tylko teoretycznie numer 10k juz po rozmowie, ja mam 40xx i rozmowe dopiero za tydzien DS wyslany okolo 20 maja chyba 19...

Dzisiaj bylem na badaniach na Warynskiego- Pisze, bo im wiecej ludzi mowi jak bylo tym lepiej, wiem bo sam szukalem jak najwiecej roznych informacji

Calkiem spoko to wyglada, okolo 08.00 dojechalem na Warynskiego pani poprosila mnie o paszport zaplacilem 198 zl ( za osobe za te 3 obowiazkowe badania), potem RTG i na RTG pan chcial ode mnie zdjecie w formacie paszportowym i paszport potem krew i mocz juz tylko paszport, takze jak ktos robi badania na Warynskiego w innym dniu niz Wilanow i Ambasada ( a prawdopodbnie tak bedzie z tego wzgledu, ze ta rzezaczka doszla) niech nie zapomni o paszporcie i jednym zdjeciu. Jak bede po rozmowie u lekarza Gajera tez dam znac jak bylo, za tydzien we wtorek mam, bo na mocz sie czeka tydzien. aa i jeszcze jedno

Rentgen- trzeba odebrac osobiscie na Warynskiego
Krew- mozna odebrac, ale nie jest to konieczne
Mocz- tak samo nie trzeba koniecznie odbierac

czyli jesli dobrze pania zrozumialem to o rentgen trzeba sie zatroszczyc samemu a wyniki krwi i moczu pan Gajer bedzie mial je udostepnione przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykonanie badań w Krakowie w CERAMED ul. św. Łazarza 14 , bardzo miła Pani doktor i oszczędna w dawaniu szczepień. My mieliśmy akurat karty szczepień stare ale gość za nami w ogole nie miał żadnej karty i tak jak my dostał profilaktycznie tylko jedno szczepienie na tężec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, SMA napisał:

Labs92

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html

 

tutaj sprawdzaj, na grudzień 14000 numer odcięcia dla Europy

Dzięki, ale ten nr 14,000 na grudzień to znaczy, że:

a ) do CN 14,000 dostają w grudniu e-mail z terminem wizyty interview

b ) do CN 14,000 odbędą interview w grudniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...