Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Joanna30 nie wiem czy widzialas na fb ambasady ostatnio był post, ze można była pytać o DV w komentarzach jak sobie przejrzysz znajdziesz też moje pytanie które zadałem już po raz n-ty w takich oficjalnych miejscach. Zapytałem czy mając świadectwo dopiero na rozmowie spełnia się wymagania, i jeśli tak czy mogą dodać to pytanie do F.A.Q. 

Odpisał mi pan konsul który odpowiadał wtedy na pytania, że mając świadectwo na rozmowie spełnia się warunki NAWET JESLI NIE MIAŁO SIĘ GO W MOMENCIE WYSYŁANIA WNIOSKU, i dziękują za sugestie o dodaniu tego pytania do FAQ ja wiem, że tutaj na forum zawsze była taka opinia, że branie udziału w loterii w 3 klasie LO nie wchodzi w grę, ale gdy dostałem taką informację na:

1. Fanpage Ambasady
2. Pisząc oficjalnego maila do ambasady
3. z Dep. of State pytając o to po angielsku

to w tym momenciu już nawet nie przyjmuję, do Siebie informacji, że może to być powód odmowy, w tym momencie takim moim realnym problemem jest to, że nie mam tam rodziny i konsul może stwierdzić, że sobie nie poradzę, ale mimo wszystko uważam, że mam wystarczająco dużo dokumentów i argumentów by jednak tą wizę otrzymać tak mi się wydaje Asiu ;) No nic teraz to gdybanie wyrok za tydzień 

Ja mysle że to, iz nie masz tam rodziny nie jest powodem do odmowy :) Jesteś młody rozgarnięty !!! Będzie dobrze, kiedy masz dokładnie rozmowe ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem, że już mam średnie i tylko dlatego, że o to pytałem w Ambasadzie rok temu przed wypełnieniem wniosku napisałem do nich i pytam, mam taką sytuację i chciałbym wziąć udział w loterii co mam zaznaczyć we wniosku
- Proszę zaznaczyć High School Degree w końcu i tak będzie pan spełniać wymagania w dniu rozmowy z konsulem

Prawda jest taka, że to oni będą mi to wizę wydawać, nie ambasada w Chinach czy w Australii czyli wiedzą co mówią najwidoczniej dla nich liczy się kwit mam kwit reszta nie ma znaczenia, zresztą to widać, że nasza Ambasada jest bardziej luzacka ile się słyszy, że w Ambasadach w Irlandii strasznie prześwietlają ludzi na tych rozmowach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Odpisał mi pan konsul który odpowiadał wtedy na pytania, że mając świadectwo na rozmowie spełnia się warunki NAWET JESLI NIE MIAŁO SIĘ GO W MOMENCIE WYSYŁANIA WNIOSKU, i dziękują za sugestie o dodaniu tego pytania do FAQ 

Powinni raczej zmienić instrukcje do loterii, zamiast dodawać to pytanie do FAQ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja wprost o tym nie mówi, jest napisane, proszę nie wysyłać wniosku jeśli nie spełniają państwo warunków, ale nie ma końcówki w dniu wypełniania wniosku, czuję , że wyłapałem lukę tak jak to jest z prawkiem

przekroczyłem prędkość o 50km/h na terenie zabudowanym, ale nie mam przy sobie prawka, a że tylko policjant może mi je zabrać to prawo jazdy jest moje nadal zapłacę mandat i sprawa załatwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...