Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, WalkerUS napisał:

ale to mogę to jeszcze zaznaczyć i dostarczyć ponownie aby dostać kolejną pieczątke ? myślę, że tak jak sądzicie bo to nie jest błąd w formularzy tylko nie zaznaczone okienko jedno i pieczątka kolejna była by z inną datą ? ;)

:) nie sadze zeby urzedasy zrezygonowaly z 30 zl .ale probuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, marcinCALIFORNIA napisał:

 ANYWAY nie chcę już tego wałkować bo jak powiedziałem to nie prowadzi do niczego , mam maile mam screeny wezmę je na rozmowę, uważam temat za wstrzymany do 16 listopada 

Nie ma sensu już się nakręcać ani w prawo ani w lewo :)
Będziesz prowadził dla nas "rozpoznanie ogniem" :) daj znać jak tylko będziesz miał możliwość po rozmowie w Ambasadzie tak, aby w przypadku kolejnych edycji DVL sprawa była jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciopa napisał:

Nie ma sensu już się nakręcać ani w prawo ani w lewo :)
Będziesz prowadził dla nas "rozpoznanie ogniem" :) daj znać jak tylko będziesz miał możliwość po rozmowie w Ambasadzie tak, aby w przypadku kolejnych edycji DVL sprawa była jasna.

O ile będą kolejne edycje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze program wizowy nie zostanie zawieszony lub skasowany, byc moze zajda pewne modyfikacje lub utrudnienia jak to w przypadku Australii czy np Kanady jak chocby egzamin IELTS circa 200 euro (w zaleznosci od miejsca zdawania) nie wspominajac o innych ograniczeniach jak chocby wyksztalcenie lub zawod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tutaj natomiast mam ważne pytanie odnośnie zdjęcia:

Zdjęcie przerabiałem sam w paincie co do wymiarów aby się zgadzało, następnie do jakiegoś programu online, który weryfikuje poprawność zdjęcia, a potem zdjęcie zostało przyjęte przez system w składaniu wniosku o GC. Teraz zaczynam się obawiać bo nie pamietam czy % dobrze zrobiłem z tym poziomem oczu oraz procentem twarzy na zdjęciu. Czy jeżeli program mi zweryfikował a ja zostałem wstępnie zakwalifikowany do rozmowy o wizę to mogę zostać w tej fazie zdyskwalifikowany?

edit: Czy można gdzieś sprawdzić jakie zdjęcie wysłałem na zgłoszeniu? po zalogowaniu itd? Bo na dysku pewnie gdzieś mam ale to lata świetlne szukania, a chce wgląd mieć na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, monk napisał:

Ważne jest przy zdjęciu , aby głowa mieściła się w tym zielonym wyznaczniku . Jeśli to jest ok to nie masz się czym przejmować . Poza tym nawet jeśli coś poszło nie tak to i tak już tego nie odkrecisz .

Myśle, ze nie byłbym na tyle głupi, żeby z instrukcją zle zdjęcie wysłać, natomiast w całym zabieganym świcie po prostu nie pamiętam po pół roku i jest chwila grozy. :)

A co do odkręcenia - jasne, że nie ale przynajmniej nikt nie będzie dla mnie musiał mieszkania już trzymać w USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dublin napisał:

Mam nadzieje ze program wizowy nie zostanie zawieszony lub skasowany, byc moze zajda pewne modyfikacje lub utrudnienia jak to w przypadku Australii czy np Kanady jak chocby egzamin IELTS circa 200 euro (w zaleznosci od miejsca zdawania) nie wspominajac o innych ograniczeniach jak chocby wyksztalcenie lub zawod.

Miejmy nadzieję , że w najbliższym czasie nic nie zmienią w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz sie z maju jesli zostaniesz wylosowany lub nie...

Nie ma mozliwosci weryfikacji po zlozeniu wniosku, system tego nie przewiduje bo i po co? Pomysl. 

Ameryka ma na wszystko procedury, chcesz cos zrobic przestrzegaj przepisow procedur spisz spokojnie, niby demokracja ale... miej sie na bacznosci.

Jesli zdjecie ktore wyslales przygotowales uwaznie to nie masz sie o co martwic pod wzgledem formalnym, pozatym chyba to zdjecie nadal posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dublin napisał:

Dowiesz sie z maju jesli zostaniesz wylosowany lub nie...

Nie ma mozliwosci weryfikacji po zlozeniu wniosku, system tego nie przewiduje bo i po co? Pomysl. 

Ameryka ma na wszystko procedury, chcesz cos zrobic przestrzegaj przepisow procedur spisz spokojnie, niby demokracja ale... miej sie na bacznosci.

Jesli zdjecie ktore wyslales przygotowales uwaznie to nie masz sie o co martwic pod wzgledem formalnym, pozatym chyba to zdjecie nadal posiadasz?

W maju się już dowiedziałem i zostałem wylosowany mam nr CN 22xxx. - czyli zdjęcie powinno być okej.

Zdjęcie mam jasne ale w wersji fizycznej i nie tej, która jest wymagana w formacie 2x2 inch, ale i tak nowe wyrobie na GC w 2017 roku, nie dam tego samego co do GC co do rejestracji bo chce już zrobić profesjonalne pod paszport amerykański a nie przerabiane w paincie na 600x600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...