Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, kozdii napisał:

My jutro lecimy do Krakowa na badania labolatoryjne, a ostetecznie u p. Doktor (jeszcze raz w Krakowie) 27 grudnia.

Niestety ze wzgledu na miejsce obecnego zamieszkania, musielismy rozbic to na 2 wizyty.

Tak ze Mikolajki w Krakowie a Swieta w Poznaniu potem wizyta u p. dr, Sylwester i zyczenia noworoczne wiadomo jakie :) a 3 stycznia wizyta w ambasadzie...:o

hehehe az sie usmialam .dobree:) juz wam zycze wszystkiego naj naj i do zobaczenia moze w USA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
23 godziny temu, kozdii napisał:

Gratulacje !!!

Dziękuje bardzo wam też życzę powodzenia będzie dobrze tak sądze ; ), btw. nie wiecie kiedy trzeba zgłosić jakieś błędy czy to jeszcze przed wyjazdem czy może już w us bo chodziło o zawód  a nie chce przespać tematu .... chyba, że w ich języku technologist jest uznawane jako technik a nie technolog oby tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Nie no rozmowa jest w konsulacie a nie w ambasadzie jeśli o to chodzi, ale chodzi o sekcje wiz, w Krakowie jest sekcja wiz nieimigracyjnych, a w Warszawie jest nieimigracyjnych i imigracyjnych, dlatego właśnie nie ma możliwości w Krakowie 

Z tego co wiem to jest ambasada, a w ambasadzie jest sekcja konsularna, a to nie to samo co konsulat jako placówka dyplomatyczna. Ale to w sumie mało istotne, ważne jest to, że rozmowa o która pytano może się odbyć tylko w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... Ja zmienialam m-c temu termin rozmowy... dzwoniac do W-wy musisz im podac jaki najbardziej tobie pasuje termin.... nie pytaja dlaczego chcesz zmieniac wiec nie musisz sie tlumaczyc po co i dlaczego..... ja poprosilam na koniec stycznia wiec Pani mi powiedziala ze dostane email w ll polowie grudnia jak i rowniez moze mi przyjsc list poczta... Mam nadzieje ze Ci pomoglam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gdzie można dokonać korekty tego aby zmienili mój zawód bo nie jestem technologiem chyba, że ta adnotacja other jest istotna i to przejdzie ale wątpie. Jakiś email lub telefon gdzie dzwonić, po otrzymaniu dokumentów z Warszawy(TNT) w których jest błąd  odnośnie zawodu. ???  ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ania38 napisał:

Hej... Ja zmienialam m-c temu termin rozmowy... dzwoniac do W-wy musisz im podac jaki najbardziej tobie pasuje termin.... nie pytaja dlaczego chcesz zmieniac wiec nie musisz sie tlumaczyc po co i dlaczego..... ja poprosilam na koniec stycznia wiec Pani mi powiedziala ze dostane email w ll polowie grudnia jak i rowniez moze mi przyjsc list poczta... Mam nadzieje ze Ci pomoglam...

Potwierdzam! U nas bylo to samo. Zmienialismy na koniec stycznia. Wazne, zeby nie zmieniac blizej wakacji, bo moze juz zabraknac wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...