Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam! To mój pierwszy post na tym forum, także bardzo mi miło wszystkich poznać :)
Zostałem również wylosowany. Mój numer 4xxx. Mam nietypową sprawę.
Pierwszy DS-260 wysłałem pod koniec czerwca w Polsce. Docelowe miejsce rozmowy - Warszawa.
W sierpniu przeniosłem się do Kanady (pozwolenie na pracę). Oczywiście ponownie odblokowałem formularz w celu zmiany adresu zamieszkania jak i samego miejsca odbycia rozmowy (tutaj Montreal) i wysłałem go ponownie pod koniec sierpnia.

Czy ktoś miał podobny przypadek lub styczność z taką sytuacją i może się na ten temat wypowiedzieć? Szczególnie chodzi o czas oczekiwania na wiadomość o terminie rozmowy.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek informację i pomoc!
Pozdrawiam!
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisałem całe wyjaśnienie do KCC z jakiego powodu chcę zmienić miejsce rozmowy jak i samego adresu tymczasowego zamieszkania.

Kiedy pierwszy raz wysłałem DS-260, to wysłałem maila do KCC czy wszystko dotarło - tak dla pewności. Odpowiedzieli, że dostali aplikację i mam im dać kilkanaście tygodni oraz, że rozmowy są ustalane według numeracji. To samo uczyniłem kiedy wysłałem drugi raz DS-260 po zmianie adresu. Co się okazało - dostałem dosłownie takiego samego maila z taką samą odpowiedzią.

Jeśli chodzi o dokumenty, to wiem, że mogą wymagać ich większej ilości.

Dzięki @sly6 za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BartekWSH napisał:

Dzwoniłem do sekcji imigracyjnej z prośbą o przełożenie wizyty, kobieta poprosiła o wysłanie email z propozycją daty na public@state.gov.
Dobrze zapamiętałem adres mail ? departament stanu zajmuje się rozmowami w ambasadzie ?

Hmmm, dziwne. Może teraz tak jest. Jak my przekładaliśmy to przez telefon. Pani usunęła nasz aktualny termin i kazała czekać na list z nowym terminem. Ale to było 3 lata temu... Może teraz inaczej to się załatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karolamo napisał:

Hmmm, dziwne. Może teraz tak jest. Jak my przekładaliśmy to przez telefon. Pani usunęła nasz aktualny termin i kazała czekać na list z nowym terminem. Ale to było 3 lata temu... Może teraz inaczej to się załatwia.

Ja dzwonilam 1,5 m-ca temu i tez Pani powiedziala ze to ona wysle email i zebym czekala na nowy termin... nic nie wspominala o tym zebym to ja wysylala email gdziekolwiek.... Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...