Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam sie denerwowac, mialam wyznaczone spotkanie na 9 listopada, dzwonilam o przelozenie na poczatek stycznia, tak samo jak u ania38 przemila pani powiedziala mi, ze nie ma problemu i zostanie wyslany mail w polowie grudnia z nowym terminem.

W piatek dzownilam do ambasady i juz inna, nie tak mila pani, poinformowala mnie, zebym nie liczyla na maila w grudniu. Kiedy tlumaczylam, ze nie mieszkam w Pl i ze musze zabookowac loty, wolne w pracy, off w szkole przekonywala mnie zebym spotkanie przelozyla w miejscu zamieszkania :/.

Powiem szczerze, ze zachowywala sie tak jakby nawet odnotowanego nigdzie tego nie miala. Co teraz? Czekac trzeba az Warszawa laskawie wyznaczy termin?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, ania38 napisał:

ewaw ... ja rowniez czekam... mam nadzieje ze nowa wizyta przyjdzie w tym tygodniu jak beda wysylac nowe spotkania na luty......a gdzie mieszkasz jesli mkozna zapytac??

Ania a jaka decyzja u Was, doszliscie do porozumienia? Przekonalas meza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/21/2016 o 23:04, sigmalion napisał:

WItam

Mam pytanie. Mamy numer 2017EU000065xx. Ds 260 wysłaliśmy w połowie lipca, nadal nie otrzymaliśmy zaproszenia do konsula.... czy mam sie denerwować? :D
Czy ktoś dostał juz zaproszenie wysyłając DS w lipcu? 

 

Pytanie jak wyzej :) , dzis 21 grudnia nadal cisza. Czy ktos dostal w tym miesiacu powiadomienie o terminie rozmowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wczoraj rozeslane zostaly zaproszenia. Ja wysylalam nasze DS 260 16.07 i otrzymalam zaproszenie na luty na interview w Londynie. Dodam jeszcze,ze odblokowywalam formy miesiac temu aby uaktualnic dane paszportu. Spawdz Entry Satus na ich stronie. Jeszcze jedno: e-mail powiadamiajacy u mnie wyladowal w spamach. Polecma sprawdzic folder spam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...