Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
57 minut temu, ewaw napisał:

ania38 są terminy, wlasnie dzwonilam, nie wysylali maili oczywiscie, gdybym nie zadzwonila to nawet bym nie wiedziala :/.

Moj jest na 9 stycznia, zadzwon, bo na pewno tez juz masz wyznaczony.

Hej... ja pislaam dzis rano do maila i mam termin na 27 stycznia...Dzieki ze pamietalas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla tych co dostali terminy na interview :) Powodzenia !!!

My juz w Polsce po dlugiej i ciezkiej podrozy z Norwegii przez Szwecje, Danie, Niemcy i wreszcze do Polski 1630 km i na koncu problemy z hamulcem :o Zyczymy Wszystkim forumowiczom Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i upragnionych Zielonych Kart pod choinke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam interview 4 stycznia jestem juz po badaniach jakby ktos mial pytania chetnie odpowiem robilam w warszawie wszystko, ja natomiast mam pytanie nie wiecie jaki powinnam miec affidavit bo jade do brata i chce mi wystawic do ambasady aby mi pomoc, tam jest duzo roznych to ma byc I-864 czy starczy I-134 bo kiedys mi taki wystawial jak staralam sie o wize turystyczna ?

z gory bardzo dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewaw napisał:

Czy testy skorne IGRA dla dzieci wykonuje sie w Warszawie na Warynskiego czy Kosiarzy?

I czy wiecie moze czy da sie przyspieszyc wyniki badan moczu?W poniedzialek mam badania, w srode wizyte, a w nastepny poniedzialek konsul.

Nie wiem czy cię nie zmartwię ale testy IGRA dla dzieci to pikuś.
Teraz są testy na rzerzączkę na które czeka się 8 dni roboczych ...  przynajmniej w Krakowie.

My specjalnie musieliśmy przylecieć z Norwegii 3 tygodnie temu żeby pobrać próbki.
A wizyte u lekarza mieliśmy 27.12. 

Jak chcieliśmy się umówić szybciej do lekarza niż po 8 dniach to recepcjonista powiedział,
że lekarz nie będzie w stanie wypełnić wszystkich dokumentów.

To dziwne że umówili cię na rozmowę 2 dni po badaniach.
Chyba że w Warszawie jest jakiś inny sprzet ... nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...