Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

super... dzieki wielkie... a czy jak mi odblokuja to moge miec wglad do wszystkich czy aplikacji??

Nie do końca rozumiem Twoje pytanie... :-) Po odblokowaniu będziesz miała możliwość korekty jedynie DSa odblokowanego więc jeżeli popełniłaś błąd jedynie w jednym (na kilka wypełnianych) to tylko ten jeden będziesz mogła skorygować. To nie działa tak, że odblokowują "całą rodzinę" a tylko jeden wybrany formularz. nie pamiętam dokładnie ale znajdziesz na stronie, jaką formułę ma mieć email - na pewno w tytule trzeba wpisać ściśle określoną sekwencję (chyba nazwisko, CN i datę urodzenia - wszystko w określonej kolejności). Sprawdź to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dzisiaj na spokojnie jeszcze raz przejrzałem sobie DS-260 i mam literówkę..czterokrotnie podawałem województwo, ale niestety w jednym miejscu zamiast POMORSKIE, napisałem POMOROSKIE, myślicie, że powinienem to olać i nawet nie wspominać o tym przy konsulu? Powinno przejść? czytałem tutaj na forum o błędach, ale bardziej taki poważnych, typu szkoła etc. a tutaj tylko drobna (?? mam nadzieję) literówka, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dzisiaj na spokojnie jeszcze raz przejrzałem sobie DS-260 i mam literówkę..czterokrotnie podawałem województwo, ale niestety w jednym miejscu zamiast POMORSKIE, napisałem POMOROSKIE, myślicie, że powinienem to olać i nawet nie wspominać o tym przy konsulu? Powinno przejść? czytałem tutaj na forum o błędach, ale bardziej taki poważnych, typu szkoła etc. a tutaj tylko drobna (?? mam nadzieję) literówka, co o tym sądzicie?

Po co masz rozmyslac czy to pierdola, po prostu napisz do KCc i szybko to poprawisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Witajcie..Mam pytanie odnosnie badan lekarskich... z racji iz na rozmowe zaznaczylam W-we a aktualnie mieszkam w szkocji... z polski mazury.... CZy badania lekarskie moge zalatwic w ciagu jednego dnia (rodzinka 2+4)... nie wiem jak mamy sobie organizowac urlop zeby przyjechac do polski na ten czas...aaa i jeszcze jedno... czy jeli bede juz miala wyznaczony termin rozmowy to moge sie umowic na badania w tym samym tygodniu? czy jednak musze czekac na wyniki troche dluzej?? Bardzo prosze o jakies sensowne podpowiedzi :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Dzieki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania mozesz zrobic dzien przed rozmowa, idzcie rano na rtg, wyniki sa kolo 12, potem do lekarza i z glowy. Btw na rtg nie trzeba sie umawiac, trzeba odstac swoje w kolejce, do lekarza natomiast musicie sie umowic, najlepiej kolo godziny 14-15 zeby na spokojnie dojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niechcący mogliście wprowadzić anię38 w błąd ;) Piszesz o rodzinie 2+4, pamiętam, że gdzieś wspominałaś, że masz 38 lat, więc zakładam, że nie wszystkie Twoje dzieci mają powyżej 14 lat :)

Jeśli tak to na badania musisz sobie zarezerwować więcej czasu, ponieważ dzieci w wieku 2-14 zamiast prześwietlenia mają test IGRA, a na wyniki testu czeka się 2-3 dni.

My w poniedziałek zrobiliśmy wszystkie badania (dzieciom testy IGRA, na które trzeba czekać i przy okazji nam testy kiłowe i RTG - dzięki temu nie płaciliśmy dodatkowo za transport wyników, bo nie były potrzebne pilnie), a w czwartek mieliśmy wizytę u lekarza. Co prawda badania robiliśmy w Krakowie, ale na wyniki testów niestety zawsze trzeba czekać, niezależnie od tego czy Warszawa, czy Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...