Skocz do zawartości

Brak Informacji O Statusie Zielonej Karty.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w sprawie statusu zielonej karty. Otóż przyjechałem do USA w lutym tego roku a wciąż do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałem. Wiem, że USCIS poinformował o przedłużeniu terminu oczekiwania do 120 dni natomiast martwi mnie problem, że po zalogowaniu się na stronę https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do i dodaniu swojego receipt number do tabeli spraw ( wszystko odbyło się bez problemów ) po kliknięciu na tenże numer powinien (?) się wyświetlić jego status u mnie natomiast pojawia się strona z napisem "My Visa" bądź "Current Number" wraz z kilkoma odnośnikami na dole strony i tyle. Brak jakiejkolwiek informacji odnośnie sprawy. Czy ktoś z obecnych forumowiczów ma podobny problem lub oczekuje również tak długo na zieloną kartę? Jeśli to pomoże to adres pocztowy podałem Chicago. Pozdrawiam i mam nadzieję, że w miarę czytelnie wytłumaczyłem problem. Edit: Opłatę za zieloną kartę wpłaciłem przed wylotem i doszło mi o tym potwierdzenie na email więc z tym powinno być wszystko okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w lutym przyleciałem i do tej pory nie dostałem. Wpierw miałem adres podany w Michigan, z miesiąc temu zmieniłem na adres na Florydzie.

Po 2 miesiącach napisałem do nich, to dostałem mejla, że do 120 dni może to potrwać.

Mi wyświetla coś takiego:

Immigrant Visa Fee Payment Received

On February 14, 2016, we received your USCIS Immigrant fee payment for your Permanent Resident Card related to your immigrant visa. We will be processing the request for production of your Permanent Resident Card. If you do not receive your Permanent Resident Card by June 13, 2016, please contact Customer Service at https://egov.uscis.gov/cris/contactus. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...