Skocz do zawartości

Wyrabianie Wizy Turystycznej Podczas Pobytu W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem obecnie w USA w pracy na wizie J1. W Polsce starałem się o wizę turystyczną lecz dostałem odmowę. Czy jest możliwość kolejnej próby w USA, gdyż bardzo zależy mi, żeby móc więcej zwiedzać. Narazie planuje Hawaje+wschodnie wybrzeże jednak chce dodatkowo pojechać do Meksyku i Kubę.

Czy jest możliwość wyrobienia wizy turystycznej będąc w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowac mozesz, ale oni pewnie maja ciebie w systemie, z notacja ze wczesniej nie dostales wizy turystycznej. Nizej jest troche opisane jak to zrobic.

http://islawfirm.com/immigration-law/change-of-j-1-status-summer-work-travel-au-pair-2/

Mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe ze nie otrzymanie wizy turystycznej do USA nie ma nic wspolnego z mozliwoscia zwiedzania Meksyku i Kuby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem obecnie w USA w pracy na wizie J1. W Polsce starałem się o wizę turystyczną lecz dostałem odmowę. Czy jest możliwość kolejnej próby w USA, gdyż bardzo zależy mi, żeby móc więcej zwiedzać. Narazie planuje Hawaje+wschodnie wybrzeże jednak chce dodatkowo pojechać do Meksyku i Kubę.

Czy jest możliwość wyrobienia wizy turystycznej będąc w USA?

Nie ma, w USA sie nie dostaje wiz. Mozna (probowac) zmienic status tylko w przypadku odmowy (dosc prawdopodobnej u Ciebie) musisz wyjechac natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest zmiana statusu i na tym statusie nie wrócisz z Kuby na teren USA..Chyba ze polecisz do Kanady lub Meksyku.

Co innego jak byś miał wklejkę w paszporcie wtedy z Kanady czy Meksyku masz możliwość wjechać -wlecieć na teren USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...